کد خبر: 118875653
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » مسئولان در خصوص رابطه با فرانسه از خود انقلابیگری نشان دهند/ قرارداد جدید با این کشور خلاف منافع ملی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان گفت: هنوز کام ملت ایران از خیانت ها و بدعهدی های فرانسه تلخ است و متاسفانه دولتمردان ما نیز بدون در نظر گرفتن اقدام متقابل با این کشور مانند دیگر کشورها برخورد کرده و قرارداد می بندند که این خلاف منافع ملی است.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

محمدرضا رستمیان، مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با توجه به سالروز قطع ارتباط ایران با فرانسه در دوران جنگ تحمیلی گفت: کمک های شایان نظامی به رژیم بعث عراق و بمب های شیمیای و هواپیماهای اجاره ای که به آن کشور می داد باعث شهادت بسیاری از هموطنانمان در همه جای کشور شد که داغ آنها هنوز د دل مادان و پدران این سرزمین باقی مانده است.


وی ادامه داد: موضوع دیگری که نامردی کشور فرانسه در حق ما را اثبات می کند، سرازیر کردن خون های آلوده به کشور در همان بحبوحه زمان جنگ حقیقت انکار ناپذیر دیگری است که منجر به بروز و شیوع ویروس ایدز در ایران شد. از طرفی ما شاهد همین رفتار از سوی شرکتهای فرانسوی تا همین سالهای اخیر نیز بوده این که چگونه به یکباره همراه با آمریکا تحریم ها را بر علیه ما به اجرا گذاشتند.


رستمیان افزود: متاسفانه اکنون کشور فرانسه و شرکت های آن کشور دوباره به ایران بازگشته اند، بازگشتی که بدون عذر خواهی و حتی بدون تضمین صورت گرفته است و از آن بدتر اینکه شرکتهای فرانسوی رسما چندی پیش اعلام کردند که در صورت بازگشت دوباره تحریم ها، همچون گذشته و بدون توجه به اینکه در چه سطحی حضور دارند ایران را ترک خواهند کرد که این ذات خبیث این کشور را نشان می دهد و متاسفانه ما اکنون شاهد عقد قرارداد با توتال فرانسه هستیم.


مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان تصریح کرد: همانطور که فرانسوی ها بدون رودربایستی این مواضع بی شرمانه خود را اعلام میکنند، مسئولان ما نیز باید اعلام کنند که به نقض قرارداد در هر سطحی پاسخ خواهند داد و باید پیش از عقد قرارداد پیش شرطهایی را مطرح کنند.


رستمیان گفت: مسئولان اگر می گویند در انقلاب بوده اند و فلان کارهای انقلابی را انجام داده اند لطف کرده اکنون نیز در این موارد گوشه ای از انقلابیگری خود را نشان دهند تا مردم فکر سوئی راج به آنها نکنند و در این رابطه هم نگران برجام نباشند چرا که برجام طبق گفته خودشان نقض شده است.


وی در پایان تاکید کرد: مردم باید یک چشمه از انقلابیگری مسئولین را در این رابطه ببینند تا اطمینان پیدا کنند که این بار کلاه گشاد تری سرشان نمی رود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین