کد خبر: 118879932
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » بنیاد برکت اقدامات ارزشمندی در راستای محرومیت زدایی انجام داده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی، با تقدیر از اقدامات گسترده بنیاد برکت در استان مازندران، نقش آفرینی این بنیاد را گامی مهم در راستای توسعه همه جانبه استان برشمرد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، علی نجفی خوشرودی در تشریح اقدامات توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی بنیاد برکت در حوزه‌ی انتخابیه‌ی خود گفت: نه تنها در بابل و مازندران، بلکه در سراسر کشور بنیاد برکت تاکنون اقدامات ارزشمندی را در راستای محرومیت‌زدایی انجام داده است. 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم یادآور شد: این بنیاد تاکنون در بابل علاوه بر اجرای پروژه‌های تولیدی و اشتغال‌زایی، اقدامات قابل توجه دیگری در زمینه‌ی احداث پروژه‌های زیربنایی از جمله ساخت مدرسه، مراکز فرهنگی و مذهبی، مسکن محرومین، پل و راه انجام داده است. 

 

وی با اشاره به برنامه‌ریزی بنیاد برکت برای سرمایه‌گذاری در استان مازندران در زمینه‌های مختلف توانمندسازی اقتصادی، کارآفرینی و ‌محرومیت‌زدایی ابراز امیدواری کرد، این طرح‌های اقتصادی، رفاهی و محرومیت‌زدایی نقش مؤثری در توسعه‌ی‌ همه‌جانبه‌ی استان داشته باشند.

 

نجفی خوشرودی با بیان این‌که طی سال‌های اخیر ۱۴ طرح اقتصادی و اشتغال‌زایی و هم‌چنین پروژه‌ها و خدمات متنوعی از قبیل ساخت مدرسه، مسکن محرومین، مسجد، خانه‌ی عالم، ارایه‌ی خدمات بیمه و طرح درمان زوج‌های نابارور کم‌بضاعت از سوی بنیاد برکت در مناطق محروم استان مازندران اجرا شده است، بیان داشت: مطمئناً اقداماتی که در جهت رفع محرومیت و به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی، توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی، گسترش فضاهای آموزشی و فرهنگی و هم‌چنین توسعه‌ی‌ عمرانی در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ در سراسر ایران اسلامی انجام می‌گیرد، باعث رونق و پیشرفت کشور عزیزمان خواهد شد.

 

گفتنی است بنیاد برکت تاکنون بیش از ۲۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای اجرای ۵۹۰ طرح در استان مازندران انجام داده است که مردم ۱۲ شهرستان، ۲۵ بخش و ۱۱۰ روستا از آن منتفع شده‌اند. مشارکت بنیاد برکت در پروژه‌های مختلف توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم استان مازندران، تاکنون برای بیش از ۵۶۰۰ نفر از مردم استان، فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین