کد خبر: 118888275
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 تير 1396
خانه » خبر گزاری ها » دانشجو » گردهمایی کشوری دبیران کانون های دانشجویی همیاران سلامت روان در تبریز برگزار شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دومین گردهمایی کشوری دبیران کانون های دانشجویی همیاران سلامت روان با هدف تشویق و ارتقای فعالیت های همیاران سلامت روان در تبریز برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از دانشجو:

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مسئولان مرکز سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دبیر همتایاران سلامت روان این دانشگاه در دومین گردهمایی کشوری دبیران کانون‌های دانشجویی همیاران سلامت روان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور یافتند.

 

در این گردهمایی دکتر ریاضی؛ معاون امور دانشجویان در سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر پورمحمدی، رئیس دانشگاه تبریز و دیگر مسئولان وزارتی وزارت علوم، مسئولان دانشگاه تبریز و همیاران سلامت دانشگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند.

 

 

علی اصغر مغانی، رئیس مرکز سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در گفتگو با رسانه‌ها اذعان کرد عناوین بحث‌ها در حول و حوش پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و سالم‌سازی فضای دانشگاه مطرح شد که بحث‌هایی مفید ‌و در خور محیط دانشگاه بود و حتما توسط دبیر همتایاران سلامت روان به دیگر دانشجویان فعال در این حوزه منتقل خواهد شد.

 

وی گفت: این گردهمایی جدا از آموزش‌های علمی در جهت هم‌افزایی روابط بین دانشجویان و ایجاد انگیزه فعالیت دانشگاه‌های کشور، حرکت بسیار مقبولی می‌باشد و این برنامه‌ها در تشویق و ارتقاء فعالیت‌های همیاران سلامت روان بسیار مفید خواهد بود و از مسئولان و دست‌اندرکاران این گردهمایی هم در وزارت علوم و هم در دانشگاه تبریز متشکرم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین