کد خبر: 119043640
تاریخ انتشار: سه شنبه 27 تير 1396
خانه » حواشی » معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت آموزش حوزه های علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از اعلام نتایج آزمون ورودی داوطلبان تحصیل در مقطع عالی(سطح سه) سال تحصیلی 97-96 حوزه‌های علمیه خواهران در 25 تیرماه سال جاری خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صالحی، مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران گفت: پذیرفته‌شدگان این مرحله از بین داوطلبینی که حد نصاب لازم را کسب کرده اند، بر اساس بالاترین امتیاز علمی به مصاحبه علمی-رفتاری دعوت می شوند.

صالحی در ادامه گفت: با توجه به لزوم احراز صلاحیت هاي علمی و اخلاقی- رفتاري پذیرفته شدگان آزمون مقطع عالی حوزه هاي علمیه خواهران، مصاحبه از افراد در دو محور علمی و اخلاقی- رفتاري صورت میپذیرد، تا کسانی وارد این عرصه شوند که علاوه بر دانش و توانایی ذهنی لازم از شایستگی هاي اخلاقی، فکري و رفتاري برخوردار باشند.

وی در ادامه افزود: مصاحبه علمی داوطلبین مقطع عالی(سطح سه) سال تحصیلی 97-96 حوزه‌های علمیه خواهران صرفاً بر اساس منابع علمی آزمون کتبی رشته انتخابی داوطلبان می باشد.

مدیر کل سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران در خصوص ثبت نوبت مصاحبه داوطلبین در این مقطع اظهار کرد: داوطلبان معرفی شده به مصاحبه بایستی از تاریخ 96/4/28 تا 96/4/30 با در اختیار داشتن کد رهگیری نسبت به ثبت نوبت مصاحبه خود از طریق وبگاه سنجش و پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران اقدام نمایند.

وی در ادامه گفت: با توجه به اجرای مصاحبه علمی- رفتاری داوطلبان مقطع عالی(سطح سه) از تاریخ 96/4/31 تا 96/5/9، امکان تمدید زمان مصاحبه وجود نخواهد داشت.

مدیرکل سنجش و پذیرش در پایان بیان کرد: حضور در جلسه مصاحبه، طبق زمان انتخابی، الزامی بوده و عدم مراجعه و حضور داوطلبین در مصاحبه به منزله انصراف تلقی می شود.

 

جهت دریافت نتایج آزمون ورودی سطح سه کلیک کنید

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین