کد خبر: 119210491
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 تير 1396
خانه » حواشی » معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت آموزش حوزه های علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

1- جهت ثبت نام برای انجام  مصاحبه  از تاريخ 28 لغايت 30 تيرماه از طريق لينك ذيل که در همين صفحه در زمان مذكور فعال مي گردد، اقدام فرماييد.

2- ضروری است داوطلب محترم نسبت به انتخاب محل مصاحبه دقت لازم را مبذول فرمايد، لازم به ذکر است در صورت هرگونه انتخاب اشتباه و لو سهوي ، امكان تغيير وجود نخواهد داشت و پيامد هاي ناشي از آن بعهده خود داوطلب مي باشد.

3- داوطلب با توجه به شرايط و اقتضاءات خود ، نسبت به انتخاب نزديكترين حوزه مصاحبه اقدام فرمايد ، در صورتي كه داوطلب چند انتخاب داشته باشد ، آخرين انتخاب او به عنوان حوزه امتحاني ملاك عمل خواهد بود و هيچگونه اعتراضي در اين زمينه پذيرفته نخواهد شد ، بنابراين مقتضي است نسبت به انتخاب حوزه امتحاني حداكثر دقت لازم را بعمل آوريد.

4- امكان اسكان توسط مراكز مصاحبه وجود ندارد، لطفا در صورت نياز به اسكان تدابير لازم را اتخاذ فرماييد.

5- هرگونه درخواست و اعتراض نسبت به مصاحبه صرفا از طريق پرتال طلبه و يا ايميل paziresh@whc.ir امکان پذیر خواهد بود.

6-  زمان مصاحبه داوطلبان محترم از تاریخ  96/4/31 لغايت 96/5/9 خواهد بود؛ لازم به ذکر است محدوده زمانی مصاحبه توسط هر یک از مراکز محترم حسب شرائط و اقتضاءات آنان -در فاصله زمانی تاریخ  مذکور - معین خواهد شد مقتضی است پس از انتخاب مرکز مصاحبه ، ضمن هماهنگی با مدرسه انتخابی، نسبت به زمان و ساعت دقیق جلسه مصاحبه خویش - در محدوده زمانی تعیین شده توسط مدرسه - اقدامات لازم را معمول فرمایید.

            لطفا جهت تعیین محل مصاحبه اینجا کلیک فرمایید.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین