کد خبر: 119626424
تاریخ انتشار: جمعه 30 تير 1396
خانه » سایت های خبری » قاصد نیوز » برجام شده است مثل هلوکاست، کسی اجازه نقد آن را ندارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نباید غرور ملت ایران در رابطه با برجام لطمه بخورد اما چون تمام توان و داشته دولت در طی چهار سال برجام بوده و دستاورد دیگری نداشته دولت اصرار دارد که برجام را ادامه بدهد.

به گزارش چی 24 به نقل از قاصد نیوز:
برجام شده است مثل هلوکاست، کسی اجازه نقد آن را ندارد

حجت‌الاسلام‌ نصرالله پژمانفر در گفت‌وگویی با اشاره به قرارداد برجام سخنانی ایراد کرد که اهم آن در ادامه می‌‌آید:

 

*برجام لباس قلابی است که به‌جای لباس نو به مسئولین ما قالب کردند

 

*لباس برجام سوراخ‌های فراوانی داشت و توسط شورای عالی امنیت ملی، مجلس و رهبری تعمیر و صله زده شد.

 

*بدعهدی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها از ابتدا هم مشخص بود و بعد از دو سال علیرغم پرده‌پوشی‌ها و پنهان‌کاری‌های فراوانی که دولت در این موضوع به خرج داد اما در گفت‌وگویی که اخیرا وزیر امور خارجه داشتند اعلام شد که آمریکایی‌ها جسم برجام را نیز همچون روح آن نقض آشکار کرده‌اند.

 

*روشن است که دولت در مقابل رفتار کاملاً غیرقانونی، غیر صحیح و غیراخلاقی آمریکا چه وظیفه‌ای دارد و یقیناً باید با آن‌ها مقابله‌به‌مثل کرد.

 

*نباید غرور ملت ایران در رابطه با برجام لطمه بخورد اما چون تمام توان و داشته دولت در طی چهار سال برجام بوده و دستاورد دیگری نداشته دولت اصرار دارد که برجام را ادامه بدهد.

 

*دولت باید از این موضوع دست بکشد و در چهار سال آینده خود با دیپلماسی ضعف در مقابل آمریکایی‌ها حاضر نشود و در جهت تأمین حقوق ملت حرکت و بر اقتصادی مقاومتی تکیه کند.

 

*امروز ما شاهدیم که دولت مقاومتی که آمریکا و اروپا در مقابل با هولوکاست ترتیب می‌داد را با ایجاد فضای خفقان گفتگویی در موضوع برجام به‌کار می‌برند. ما درگذشته نگران این نوع رفتارها بودیم و متأسفانه فضای دیکتاتوری در رابطه با برجام شکل‌گرفته است.

منبع: فارس

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین