کد خبر: 119720075
تاریخ انتشار: شنبه 31 تير 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » تبعیض در اکران فیلم سینمایی«ساعت پنج عصر»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
واکنش مدیرعامل پردیس سینمایی تماشا

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس سینما و تئاتر «آرتنا»، فیلم سینمایی«ساعت پنج عصر» اولین فیلم سینمایی مهران مدیری امروز جمعه 30 تیرماه در حالی اکران خود را در گروه قدس آغاز کرده است که پردیس سینمایی کورش در اولین روز اکران آن 40 سالن از این فیلم را برای مخاطبان خود تدارک دیده است. این سینما درحالی این اکران‌ها را برپا می‌کند که هنوز پردیس سینمایی «تماشا» هیچ نسخه‌ای از این فیلم در اختیار ندارد که آن را اکران کند.
 
به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا،مسعود نجفی مدیرعامل پردیس سینمایی «تماشا» امروز در واکنش به این موضوع یادداشتی منتشر کرد.
 
در این یادداشت آمده است: «متاسفانه فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» ساخته مهران مدیری جهت اکران در اختیار این سینما قرار نگرفت و پخش کننده این فیلم با تبعیض بین سینماهای نمایش دهنده باعث محروم شدن مخاطبان سینما در منطقه جنوب غرب تهران از دیدن فیلم مهران مدیری شده است.
 
در حالیکه سینمای متعلق به این پخش کننده در روز اول در 40 سانس میزبان مخاطبان این فیلم است، سینما تماشا به عنوان اولین پردیس سینمایی با سه سالن نمی تواند جوابگوی مخاطبان و علاقه‌مندان مهران مدیری باشد.اتفاقی که پیش از این برای فیلم دیگر این دفتر پخش "نهنگ عنبر2"هم رخ داد و با پیگیری هایی که شد با یه روز تاخیر به روی پرده آمد.
 
ضمن پوزش از مخاطبان این فیلم که به دنبال تماشای آن بودند اعلام می شود همچنان پیگیر اکران، «ساعت پنج عصر» در پردیس تماشا هستیم.
 
به امید پایان تبعیض و گذشت از منافع بیشتر به خاطر مردم.
 
مدیریت پردیس سینمایی تماشا»

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین