کد خبر: 119850778
تاریخ انتشار: یکشنبه 01 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » کمدی این رزوهای سینمای ایران را اصلاً دوست ندارم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
کوروش تهامی:

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس سینما و تئاتر «آرتنا»،کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص اکران فیلم‌های کمدی در سال گذشته گفت: فیلم‌های کمدی زیادی این روزها اکران می‌شود و بسیار هم می‌فروشند اما من به شخصه کمدی سینما را اینطور نمی‌دانم و راحت بگویم که کمدی این رزوهای سینمای ایران را اصلاً دوست ندارم.
 
به نقل از مشرق، وی درباره مشکلات اکران آثار کمدی در ایران افزود: فیلم‌های کمدی حال حاضر بسیار مبتنی بر کلام شده و اثری که مبتنی بر کلام باشد از لحاظ کیفی برد چندانی ندارد و تنها در برهه‌ای از زمان قابل لمس است.
 
بازیگر فیلم "رگ خواب" در مورد استفاده الفاظ رکیک و شوخی در فیلم‌های کمدی تصریح کرد: کمدی در سینما باید کمدی موقعیت باشد و همه چیز وقتی بر مبنای کلام پیش می‌رود شخصیت‌ها از هر کلامی برای خنداندن استفاده می‌کنند. اصلاً لازم نیست در یک فیلم کمدی در تمامی صحنه‌ها مردم بخندند.
 
تهامی در مورد بازخورد اکران عمومی فیلم رگ خواب خاطرنشان کرد: خدا را شکر اکران فیلم بسیار خوب پیش می‌رود و مردم علی‌رغم موضوع از آن راضی هستند. خوشبختانه با وجود اینکه همه دوست دارند به خاطر شخصیتی که در فیلم دارم مرا خفه‌کنند اما بازی‌ام را دوست داشته‌اند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین