کد خبر: 120046001
تاریخ انتشار: دوشنبه 02 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » همراه با تام در سرزمین تاریک با هیولاها بجنگید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نوشته آدام بلید

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس نشروچاپ «آرتنا»،داستان‌هاي مجموعه‌ي «نبرد هيولاها» كه عنوان اصلي‌شان Beast Quest است، در سرزميني به نام «آوانتيا» اتفاق مي‌افتد. جادوگري خوش‌نيت به نام «آدورو» در اين سرزمين زندگي مي‌كند و شش هيولا يعني ارباب دریا، پیکانی در هوا، کوه رونده، جنگجوی شمالی، ارباب خاک و ملکه‌ی حشره‌ها مامور حفاظت از اين سرزمين‌اند.  
            
پس از مدتي بر اثر جادوي مالول (جادوگر تاريكي) اين ماموران شروع به نابودي سرزمين‌شان مي‌كنند. در اين ميان پسري 12 ساله به نام «تام» همراهي «اِلنا»، با هيولاها مي‌جنگند تا سرزمين را نجات دهند. این بار بانوی هیولاها در سرزمین گیلدور گرفتار طلسم و جادو شده و هیولاهای خشمگین او کشور را نابود می‌کنند. تام قول می‌دهد که طلسم را بشکند، اما زمانی که کراب مرگ آور ناگهان به قایقش حمله می‌کند، به نظر می‌رسد که نبرد و مأموریت تام در همان ابتدا به پایان می‌رسد.....
 
قابل ذکر است  که تاکنون انتشارات قدیانی، 36 جلد از مجموعه‌ی 54 جلدی آن را به چاپ رسانده است.
شش‌گانه‌ی سوم این مجموعه  از جلد 13 تا 18 با عناوین استینگ مرد عقربی، تاسک ماموت نیرومند،کیمونسگ شکاری ،نارگا هیولای دریایی، اسکور اسب بال‌دار، تورگور مرد گاوی، در نوبت چاپ سوم، 104 صفحه و قیمت 6000تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.                             
براي تهيه‌ی اين كتاب‌ها علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org  نشر قدياني مراجعه كنيد. علاوه بر اين با مطالعه‌‌ی اخبار درج شده در سايت اين مؤسسه فرهنگي از تازه‌هاي نشر آن نيز با خبر شوید.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین