کد خبر: 120046004
تاریخ انتشار: یکشنبه 01 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » برگزاری نمایشگاه گروه برجاس در گالری آران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با همکاری گالری های ایسو و آران؛

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس تجسمی«آرتنا»، برای دومین سال اعضای گروه هنری برجاس که حول گالری ایسو در شهر آمل گرد آمده اند، آثار خود را به نمایش می گذارند. هنرمندان حاضر در این نمایشگاه به علل مختلف در آمل رحل اقامت افکنده اند. به دور از هیاهوی  پایتخت! در توضیحی کوتاه از ذهنیت قالب بر این گروه، می گویند: در آمل طیف های  نوری را یافته ایم که هویت واقعی اشیا و رویدادها در آن واقعی تر به  نظر می رسند!

حمید اسدزاده "احولی" را در دید انسان جست و جو می کند. در دو شکل دیدن یک مفهوم. در وسعت اجتماعی که  نماد را بیشتر از اصل می شناسند و صورت را بیشتر از معنا! این دوبینی یعنی جنگ بر سر یک مفهوم اما از دو نگاه. در  زنان فروزان سلیمانی، لحظه ی خاص از زندگی به تصویر درمی آید. لحظاتی که شاید سرنوشت ساز هستند. درنگی و  آنی که بازگشت پس از آن دیگر میسر نخواهد بود! کشمکش درون و بیرون، شبیه جاذبه زمین که جزر و مد را می سازد!

اکبر راد انسان را فرو رفته در تاریکی می یابد! تسلیم شده و فراموش شده و در قعر تنهائی! بازی نور و رنگ اما  نشان از حضور امید دارد .مصطفی معصومی در بازی با هنرمندان بزرگ تاریخ هنر، و با همزاد پنداری، حضور  ذهنیت خود را به تصویر می کشد. در بازسازی این تصاویر هنرمند جوان ذهن خود را به تاریخ هنر پیوند می زند

شقایق شعبانی احساسات و آلام همیشه حاضر را ثبت می کند. رنج هایی که با رنگ سفید روی بوم امحا میشوند. مرهمی بر زخم های کهنه! علی فاضلی هویتی را نشان می دهد که دستخوش تجاوز و تعارض است، هویتی که  شخصیترین سندش هم مدام در تغییر است! سندی که جبر جغرافیایی را به رخ می کشد، و آنچه که لاجرم باید  پذیرفت! بایدها و نبایدهایی که هویت انسان را شکل می دهند

فرزانه قلی زاده بر زوال همه ی موجودات و مفاهیم تاکید دارد. با قبول چرخه زوال و با تاکید بر نقش انسان در  نابودی خود وهمچنین طبیعت، نوید تولدی مجدد داده میشود.

حمید اسدزاده(اسمبلاژ)

فروزان سلیمانی(نقاشی با اسمبلاژ)

علی فاضلی( لایت باکس)

مصطفی معصومی،شقایق شعبانی و اکبر راد(نقاشی)

فرزانه قلی زاده(ویدئو آرت)

 

نام مجموعه هر هنرمند:

حمید اسدزاده(احولی"دوبینی")

فروزان سلیمانی(کِشند)

شقایق شعبانی(اِمحا)

علی فاضلی(استاندارد سازی محصولات)

مصطفی معصومی(هم ذات پنداری)

اکبر راد(زَنگار)

فرزانه قلی زاده(داد)

زمان:  6 مرداد الی 3 شهریور 1396 

همه روزه به جز شنبه ها، از ساعت 13 الی 19

جمعه ها از ساعت 16 الی 20

تهران-خ نوفل لوشاتو-کوچه لولاگر-پلاک 5(ورودی حیاط)

تلفن: 66702233

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین