کد خبر: 12023921
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 بهمن 1393
خانه » تفریحی » سيمرغ » آخرین نامه قربانی داعش قبل از مرگش!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

زن امدادگر آمریکایی که اخیرا بر اساس ادعای تروریست های داعش در حمله هوایی جنگنده های ائتلاف کشته شد، پیش از مرگ، نامه ای را از محل اسارت برای خانواده اش فرستاده و...

به گزارش چی 24 به نقل از سيمرغ :
زن امدادگر آمریکایی که اخیرا بر اساس ادعای تروریست‌های داعش در حمله هوایی جنگنده‌های ائتلاف کشته شد، پیش از مرگ، نامه ای را از محل اسارت برای خانواده اش فرستاده و در آن مدعی شده بود که تروریستها با او با احترام و مهربانی رفتار می‌کنند.

کایلا مولر، زن امدادگر آمریکایی که اخیرا به گفته گروه تروریستی داعش، در حمله هوایی یک جنگنده اردنی در شهر الرقه سوریه، کشته شد، نامه ای دست‌نویس را از محل اسارت خود برای خانواده اش فرستاده بود که در بهار سال 2014 به دست خانواده اش رسید.

اگرچه مشخص نیست که خانواده وی چطور این نامه دست‌نویس را دریافت کرده‌اند، اما دختر آن‌ها در این نامه مدعی شده بود که در اسارت هیچ‌گونه بدرفتاری با او نشده و هیچ آسیبی ندیده است و تروریست‌ها با او با بیشترین احترام و مهربانی رفتار می‌کنند!

کایلا مولر در این نامه که با کلماتی احساسی، نوشته شده، گفته بود، تنها چیزی که او را رنج می دهد ناراحتی خانواده‌اش از دوری او است.

کایلا مولر در چهارم اوت 2013 پس از ترک بیمارستانی متعلق به سازمان پزشکان اسپانیایی بدون مرز در شهر حلب سوریه توسط تروریست‌ها به اسارت گرفته شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین