کد خبر: 12037618
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 بهمن 1393
خانه » تفریحی » سيمرغ » تعداد مراجعین خرید جریمه سربازی در روز
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جانشین سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از مراجعه روزانه 11 هزارنفر در سراسر کشور جهت خرید جریمه غیبت سربازی خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از سيمرغ :
جانشین سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از مراجعه روزانه 11 هزارنفر در سراسر کشور جهت خرید جریمه غیبت سربازی خبر داد. سردار ابراهیم کریمی با اشاره به اینکه تاکنون بیشترین ثبت نام کنندگان مربوط به استان تهران هستند، گفت: از زمان اعلام پیش ثبت نام خرید جریمه مشمولان غایب در سراسر کشور روزانه 11 هزار نفر به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) مراجعه کرده اند.

وی افزود: مدارک ثبت نام شدگان مورد بررسی و با اطلاعات موجود مورد ارزیابی قرار می گیرد. در واقع راستی آزمایی مدارک با توجه به دستورالعمل های موجود پیش بینی و در حال انجام است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب بدون نگرانی اقدام به ثبت نام کنند چرا که دریافت اطلاعات این افراد در راستای تعیین مبلغ جریمه براساس تعداد افرادی است که تمایل به پرداخت آن دارند و همچنین متاهلان و کسانی که دارای فرزند هستند، است همچنین در حال حاضر تمرکز ما بر تعداد نفراتی است که مراجعه می کنند.

سردار کریمی افزود: افرادی که پس از ثبت نام قادر به توانایی پرداخت جریمه نباشند، می توانند انصراف داده و به سربازی برود.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: yjc.ir

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین