کد خبر: 120439403
تاریخ انتشار: چهارشنبه 04 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » پیام معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره تئاتر رضوی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دوازدهمین جشنواره تئاتر رضوی

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس سینما و تئاتر «آرتنا»،در متن پیام «دکتر علی مرادخانی» معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی آمده است:
 
به نام خدا
 
هنر تئاتر همواره در بیان مفاهیم انسانى پیش گام بوده و با شیواترین روش، توانسته است ناب­ترین تصاویر، کلام و احساس را به زیبا ترین و تاثیرگذارترین شکل به مخاطب همراه و فعال خود ارائه نماید.
 
مضامین بلند اخلاقى و انسانى که در سیره و زندگی بزرگان اسلام متجلی است، از دستمایه­ هاى گرانسنگ براى خلق آثار هنرى ماندگار و ارزشمند مى باشد. هنرمندان حوزه هاى مختلف و به ویژه نمایش،همواره تلاش کرده اند تا در قالبى هنرمندانه و خلاق ، این مضامین ارزنده را به مخاطبان خود عرضه نمایند.
 
بى گمان، کشف اساس و مفهوم عمیق بیانات و معارف آسمانى ائمه اطهار (ع) با پرهیز از شعارزدگى و انتخاب شیوه هاى متنوع و نو در بیان  هنری آنها، مى تواند تاثیر ماندگار و روشن بر مخاطبان و جامعه داشته باشد.
 
براى هنرمندان، برگزارکنندگان و عموم دست اندرکاران دوازدهمین جشنواره تئاتر رضوى آرزوى توفیق و سرافرازی دارم و امیدوارم به برکت استان مقدس علی ابن موسى الرضا(ع) این رویداد ارزشمند هنرى به نحو شایسته برگزار و از آثار ارزشمند آن جامعه اسلامی برخوردار گردد .
 
على مرادخانى
 
معاون هنرى وزیر

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین