کد خبر: 120635765
تاریخ انتشار: پنجشنبه 05 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » ماجراهای خانواده پِیر برای نوجوانان تجدید چاپ شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ترجمه پرستو عوض زاده

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس نشروچاپ«آرتنا»،مارگارت سیدنی،  نویسنده آمریکایی در سال 1844 به دنیا آمد و اگوست 1924 درگذشت. او داستان‌های بسیاری برای کودکان و نوجوانان نوشته که «ماجراهای خانواده پیر» یکی از آنهاست.
«ماجراهای خانواده پیر»، داستان خانواده‌ای کوچک و فقیر است که سعی دارند به آرزوهایشان برسند. آنها در دهکده کوچکی به نام بدگرتاون و در خانه‌ای قهوه‌ای رنگ زندگی می‌کنند.
خانم پیر، تمام روز، روی وسایل خیاطی‌اش خم شده و دوخت و دوز می‌کند تا برای غذا دادن به خانواده پرجمعیتش پول در بیاورد. آخر او پنج بچه دارد و بچه‌هایش او را مامزی صدا می‌زنند. بِن، پالی، جوئل، دِیوی و فرُنسی بچه‌های خانم پیر هستند.
 
«ماجراهای خانواده پیر»، دارای 14 داستان با عناوینی چون «روزهای شادی در خانه کوچک قهوه‌ای»، «غافلگیری برای تولد مامزی»، «گرفتاری پشت گرفتاری»، «روزهای سخت پالی»، «جاسپر می‌‍آید»، «استقبال گرم»، «ماجراجویی بزرگ فرُنسی»، «غافلگیری بزرگ برای پالی و فرُنسی» و «مهمان غیر منتظره» است.
انتشارات قدیانی، ر مان «ماجراهای خانواده پیر» نوشته «مارگارت سیدنی» با ترجمه «پرستو عوض زاده» را در نوبت چاپ دوم، 111 صفحه و قیمت 7000 تومان منتشر کرده است.
براي تهيه‌ی اين كتاب‌ها علاوه بر مراجعه به كتاب فروشي‌هاي معتبر سراسر كشور، مي‌توانيد براي خريد اينترنتي آن به نشاني الكترونيكي www.ghadyani.org  نشر قدياني نيز مراجعه كنيد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین