کد خبر: 120830250
تاریخ انتشار: جمعه 06 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » آیین نکوداشت دکتر عماد افروغ برگزار می ­شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رییس فرهنگ­سرای اندیشه خبر داد؛

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس فرهنگ سراهای «آرتنا»،سجاد نوروزی با بیان این خبر افزود: آیین نکوداشت و رونمایی از 4 عنوان کتاب تازه منتشر شده دکتر عماد افروغ روز یک­شنبه 8 مرداد ماه ساعت 18 در آمفی تئاتر فرهنگ­سرای اندیشه برگزار می­شود و قرار است در این برنامه که با حضور اهالی فرهنگ و دانشگاه برگزار خواهد شد از تلاش­های چندین ساله دکتر عماد افروغ تجلیل شود.
 
وی اظهار داشت: 4 عنوان کتاب "ارزیابی انتقادی نهاد علم در ایران"، "فریادهای خاموش روزنگاشت تنهایی(جلد دوم)"، "فریادهای خاموش روزنگاشت تنهایی(جلد سوم)" و "نگرش منظومه­ای و دیالتیکی به سینما در دفاع از سینمای اجتماعی" در این برنامه رونمایی خواهد شد.
 
رییس فرهنگ­سرای اندیشه به حضور چهره­های علمی و فرهنگی در این برنامه اشاره کرد و افزود: در این آیین نکوداشت چهره­هایی همچون دکتر علی مطهری، دکتر مهدی گلشنی، دکتر حمید پارسانیا دکتر مریجی، سرکار خانم فرشته طائرپور، دکتر صالحی (معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ... به ایراد سخن خواهند پرداخت.
 
وی در پایان به حضور دکتر افروغ در عرصه علم و فرهنگ اشاره کرد و گفت : دکتر عماد افروغ بیش از سه دهه است که در عرصه علم و فرهنگ و سیاست کشور با تاکید بر ظرفیت انتقادی و تعالی گرایی گفتمان دینی و انقلابی در حال فعالیت­های موثری است و تقدیر از وی در حقیقت، تقدیر از سه دهه تلاش وجهد انقلابی برای تعالی و رشد فرهنگ ملی،دینی و انقلابی است.
 
گفتنی است علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88765509 تماس و یا به آدرس فرهنگ­سرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی نرسیده به پل سیدخندان بوستان اندیشه مراجعه کنند

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین