کد خبر: 121023403
تاریخ انتشار: شنبه 07 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » شرط موفقیت جشنواره تئاتر رضوی استمرار آن است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امیر جعفری:

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس سینما و تئاتر«آرتنا»،امیر جعفری بابیان اینکه یکی از کاستی‌هایی که در جشنواره‌های فرهنگی و هنری وجود دارد حرکت‌های مقطعی است، بر ضرورت استمرار و پیوستگی جشنواره‌هایی همانند تئاتر رضوی تأکید کرد.
 
این هنرمند عرصه تئاتر و سینمای کشور افزود: جوان با استعداد در تمام عرصه‌های هنری کم نداریم بلکه در این زمینه نیازمند مدیریت و کشف استعداد هستیم.
 
جعفری عنوان کرد: در طول سال جشنواره‌های مختلفی برگزار می‌شود که باید این مهم مورد توجه قرار بگیرد، چراکه کشف استعداد و دیده شدن استعدادها در همین جشنواره‌ها اتفاق می‌افتد.
 
وی اظهار کرد: جوانانی هستند که در تئاتر در اوج استعداد و آمادگی قرار دارند اما به دلیل نبود حمایت، دیده نمی‌شوند.
 
هنرمند تئاتر و سینمای کشور گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که جشنواره‌های تئاتر دارند، کشف استعدادهای جدید در میان بازیگران، نویسندگان، کارگردانان، داوران و تماشاچیان است که دستاورد بزرگی به‌خصوص برای جشنواره تئاتر رضوی محسوب می‌شود.
 
جعفری بابیان اینکه تئاتر از جنبه‌های مختلفی باروح انسان سر و کار دارد، عنوان کرد: تلفیق تئاتر و دین که روح انسان را به معنویت نزدیک‌تر می‌کند، تلفیق خوبی است تا از طریق آن نسل جدید و جوانان دهه ٧٠ به بعد را با امور معنوی و دینی آشنا کرد.
 
وی گفت: جشنواره تئاتر رضوی فرصت خوبی برای جذب جوانان به امور دینی است، چراکه در نسل ارتباطات، تلفیق تئاتر و دین سبب حرکت جوانان به سمت معنویت بیشتر می‌شود و آینده روشنی را در این زمینه رقم خواهد زد.
 
دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر رضوی ٨ تا ١١ مردادماه ١٣٩٦ در خراسان شمالی برگزار می‌شود

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین