کد خبر: 121023409
تاریخ انتشار: شنبه 07 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » تصویربرداری سریال«پاهای بیقرار»هفته پایانی مرداد آغازمی شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به کارگردانی منوچهر هادی

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس صداو سیمای «آرتنا»،تصویربرداری سریال «پاهای بیقرار» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی هفته سوم مرداد کلید می‌خورد.
 
به نقل ازفارس، این سریال بعد از پایان تصویربرداری سریال «آرماندو» به تهیه کنندگی ایرج محمدی کلید می‌خورد.
 
«پاهای بیقرار» در سه فصل زمان حال و گذشته تولید خواهد شد. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل می‌شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی 60 قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.
 
فصل دو از سال 57 تا 64 را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.
 
مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال «پاهای بیقرار» هستند.
 
«پاهای بیقرار» نام موقت این سریال، ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین