کد خبر: 121219489
تاریخ انتشار: یکشنبه 08 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » قائم مقام دبیر و مدیرروابط عمومی وارتباطات جشنواره«مسیر عشق»منصوب شدند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جشنواره بین المللی«مسیر عشق»

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس هنرپایداری «آرتنا»،روابط عمومی این رویداد  فرهنگی و سینمایی متن احکام را به این شرح منتشر کرد:
 
جناب آقای سعید الهی/ نطر به صلاحیت و تجارب ارزشمند جنابعالی در برگزاری رویدادهای مهم فرهنگی و هنری کشور، شما را به عنوان قائم مقام دبیر و رئیس ستاد برگزاری نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس" مسیر عشق" منصوب می نمایم. رجا واثق دارد با تکیه بر برکات راهپیمایی اربعین حسینی(ع) و با بهره‌گیری از همفکری و مساعدت همکاران جشنواره، این اتفاق پراهمیت در مسیر فعالیت‌های حرفه‌ای جنابعالی به عنوان یکی از مهمترین اقدامات معنوی در محضر حضرت باریتعالی ثبت خواهد شد. موفقیت و بهروزی شما را در دستیابی به تمامی اهداف از پیش تعیین شده این جشنواره حماسی را از ایزد منان آرزو دارم.
 
همچنیبن، متن حکم مدیر روابط عمومی و ارتباطات رسانه ای این جشنواره به این شرح است:
 
جناب آقای یزدان عشیری/ نظر به تجربه، صلاحیت و توانمندی جنابعالی به حوزه روابط عمومی، مناسبات اجتماعی و ارتباطات رسانه ای؛ شما را به سمت مدیر روابط عمومی و ارتباطات رسانه ای نخستین جشنواره بین المللی فیلم وعکس مسیر عشق( اربعین) منصوب می نمایم.   از آنجایی که ارزشمند ترین آثار هنری این سرزمین همواره متاثر از مفاهیم دینی و عاشورايي  بوده، انتظار می رود در تعاملی سازنده با افکار عمومی، اصحاب رسانه و هنرمندان زمینه را برای برگزاری باشکوه و جریان ساز فراهم آورید. امیدواریم برگزاری تاثیرگذار این حرکت معنوی و حماسی بتواند در رشد و ارتقای فرهنگ و هنر متعالی محرم و عاشورا  این مرز و بوم نقشی اساسی و راهبردی ایفا نماید.  از خداوند بزرگ موفقیت و سربلندی شما را در مسیر تحقق اهداف بلند این رویداد فرهنگی و سینمایی خواستارم.
 
لازم به ذکر است سعید الهی از فعالان  و صاحبنطران حوزه فرهنگ و هنر است که تجربه مدیریت در بخش‌های مختلف دولتی به ویژه برگزاری جشنواره‌هایی چون فجر، مقاومت، شهر، پلیس و... در کارنامه دارد.
 
یزدان عشیری از نویسندگان و منتقدان سینمایی است که تجریه برگزاری و مشارکت در سیاستگذاری ، مدیریت و اجرای رویدادهای فرهنگی و سینمایی ملی و بین المللی همچون: جشنواره های کودکان و نوجوانان، جشنواره فیلم فجر، جشن منتقدان ، جشنواره بین المللی مقاومت، و ... در کارنامه دارد.
 
شایان ذکر است نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم و عکس«مسیر عشق» با محوریت راهپیمایی اربعین حسینی در عراق و ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در ایران از یکم تا پنجم آبان برای نخستین بار به صورت همزمان در شهرهای مقدس مشهد و کربلا برگزار می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین