کد خبر: 121219498
تاریخ انتشار: یکشنبه 08 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » بهنام صفوی با اعلام انتشار یک تک آهنگ ویژه به ایران بازگشت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر برنامه های بهنام صفوی خبرداد

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس موسیقی «آرتنا»،رضا فوادیان مدیر برنامه های بهنام صفوی خواننده پاپ توضیح داد: بهنام صفوی بعد از انجام عمل جراحی موفقیت آمیزی که در شهر هانوفر آلمان تحت نظارت پرفسور سمیعی داشت بعد از حضوری ۲۵ روزه در این کشور و انجام مراحل درمانی روز سه شنبه سوم مرداد ماه به کشورمان بازگشت تا بعد از انجام آزمایش هایی نظیر خون و رادیوتراپی نسبت به تکمیل روند درمان خود اقدامات لازم را انجام دهد.
 
به نقل از مهر،وی ادامه داد: این خواننده جوان هم اکنون در مرحله استراحت بعد از عمل جراحی قرار دارد اما برنامه ریزی ها  به گونه ای است که بعد از انجام آزمایش های لازم، مراحل جدید شیمی درمانی آغاز شود تا به امید خدا و دعای طرفداران دوباره شاهد حضورش در اجراهای زنده باشیم. خوشبختانه عمل اخیر این هنرمند با توجه به حضور پرفسور سمیعی در راس کادر پزشکی عمل بسیار بهتری نسبت به جراحی دو سال گذشته بود به طوری که توده کاملا از قسمت سر پاکسازی شده و ما منتظریم تا با انجام این جراحی موفقیت آمیز شاهد بازگشت قدرتمندانه وی روی صحنه باشیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود ما قبل از محرم و صفر فعالیت های مرتبط با اجراهای زنده بهنام را آغاز می کنیم در غیر اینصورت برنامه کنسرت ها به بعد از این ایام موکول می شود.
 
فوادیان در بخش دیگری از صحبت های خود بیان کرد: امروز جمعه ششم مرداد ماه ساعت ۱۷ تازه ترین قطعه بهنام با عنوان «حواست نیست» منتشر می شود که به اعتقاد من یکی از قطعه های ویژه این خواننده طی ماه های اخیر است. البته ما می خواستیم قبل از سفر آلمان این قطعه را منتشر کنیم اما چون همه چیز به یکباره اتفاق افتاد و بهنام باید برای درمان هرچه سریع تر به آلمان اعزام می شد از این جهت تصمیم گرفتیم بعد از سفر نسبت به انتشار قطعه اقدام کنیم. همچنین بنا داریم به زودی از این قطعه کلیپی را هم تولید کنیم که اطلاعات آن در آینده اعلام می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین