کد خبر: 121282949
تاریخ انتشار: یکشنبه 08 مرداد 1396
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همدانی : آمریکا خیانتش را تکرار کرد، مسئولان بی تفاوت نباشند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مرجع عالیقدر شیعیان با اشاره به بد عهدی و نقض برجام از سوی آمریکا گفتند: آمریکا خیانتش را تکرار کرده و مثل ۳۸ سال گذشته دشمنی خود را با ملت ایران ادامه می دهد و بلکه شدیدتر هم کرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری‌همدانی مدظله العالی در دیدار امام جمعه مشهد با بیان اینکه امروز جامعه ‌بیش از هر زمان دیگری به وحدت عملی نیاز دارد، اظهار داشتند: ‌خیلی‌ها از وحدت و گذشت و آغاز دوستی حرف می‌زنند ولی در سخنرانی‌ها و عملکرد، گفته خود را نقض می‌کنند.

ایشان افزودند: جامعه اسلامی باید اخلاق‌محور باشد و از دروغ، تهمت، افترا منزه بشود؛ اغراض شخصی و سیاسی از بین برود و خدا را در همه جا و همه حالات شاهد بر اعمال و رفتار و گفتار بدانیم. معظم له با اشاره به کلام امام راحل که فرمودند “عالم در محضر خداست”، تصریح کردند: ‌انسانی که با خدا عهد بست، نه از شرق هراس دارد نه از غرب و کار خود را بر مبنای حق و حقیقت قرار می‌دهد و در زمان ما امام (ره) علیه الگوی عملی این موضوع است.

حضرت آیت‌الله ‌العظمی نوری‌همدانی مدظله العالی در ادامه به بد‌عهدی و نقض برجام از سوی آمریکا اشاره کرد‌ند و گفتند: با توجه به تصویب تحریم‌ها و رای قاطع در مجلس آمریکا به این موضوع هنوز بعضی‌ها باورشان نمی‌آید که آمریکا خیانتش را تکرار کرده و مثل 38 سال گذشته دشمنی خود را با ملت ایران ادامه می‌دهد و بلکه شدیدتر هم کرده است که مسئولان نباید نسبت به این موضوع بی‌تفاوت باشند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین