کد خبر: 121414989
تاریخ انتشار: دوشنبه 09 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » جایزه جلال آل احمد برای دهمین دوره فراخوان داد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با دعوت از همه نویسندگان،پژوهشگران،پدیدآورندگان وناشران

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس نشروچاپ «آرتنا»،دهمین دوره جایزه ادبی جلال‌ آل‌احمد که همه ساله در ایام زادروز این نویسنده نامدار ایرانی برگزار می‌شود، از نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران دعوت کرد تا آثار خود را تا پایان شهریور و در چهار گروه داستان بلند و رمان، مجموعه داستان کوتاه، نقد ادبی و مستندنگاری به این دبیرخانه بفرستند.
 
براساس این گزارش، فقط کتاب‌هایی که برای نخستین‌بار در سال 1395 منتشر شده باشند، کتاب‌هایی که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در داخل کشور به چاپ رسیده باشند و در یکی از چهار گروه بالا قرار گیرند، امکان حضور در بخش رقابت و داوری جایزه جلال را خواهند داشت.
 
دبیرخانه دهمین دوره جایزه جلال آل‌احمد در نشانی تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی (پنجم)، پلاک 6، بنیاد شعر و ادبیات داستانی با کدپستی 1585634971 آماده دریافت آثار است. این دبیرخانه، همچنین با تلفن 88318646-021  داخلی 303 پاسخگوی سئوالات نویسندگان و ناشران خواهد بود. دارندگان آثار می‌توانند اطلاعات مربوط به دهمین دوره جایزه جلال آل‌احمد را با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.adabiatirani.com به دست آورند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین