کد خبر: 121414992
تاریخ انتشار: دوشنبه 09 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » استقبال مخاطبان رادیو تهران از برنامه های طنز
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
برنامه « عقربه »

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس صداو سیمای«آرتنا»،امیر بنی هاشمی تهیه کننده برنامه «عقربه» معتقد است: این برنامه در قالب طنز و با محوریت آیتم های متفاوت تاکنون از استقبال مخاطبان برخوردار بوده است و با توجه به تنوع و بهره گیری از زبان طنز انتظار می رود که مخاطبان بیشتری را جذب کند.
 
  برنامه یک ریشه اصلی دارد؛ چه کارهایی باید انجام دهیم که تهران به صدسالگی برسد. همه بخش های طنز با محوریت زمان طراحی شده است و هر کدام از یک دیدگاه به آن می پردازد.
 
وی افزود: میثم عبدی در نقش دکتر  انی وی و امین قاضی در نقش مخاطبی است که با طرح پرسش های طنز و کمدی با برنامه در تماس است، به ایفای نقش می پردازند.
 
بنی هاشمی ادامه داد: بخشی با عنوان «عقرب زلف کج» طراحی شده که یک مجله کوتاه طنز است که گاهی مرتبط با موضوع و برخی اوقات هم تناسبی با موضوع برنامه ندارد، اما در کل درباره زمان و هدفش هم این که زمان را از دل همه چیز می توان بیرون کشید، چون زمان در همه چیز دخیل است.
 
علاوه بر این؛ ما بخشی طراحی کردیم که با عنوان «تنها صداست که می ماند» روی آنتن می رود، این بخش به تهیه کنندگی صادق داوری فر، ما را به صد سالگی می رساند. بیشتر با افکت و یک متن کوتاه سر وکار داریم،  «تهران به وقت زندگی» هم بخش گزارشی برنامه است که محمدرضا میرحسینی با توجه به موضوع روزانه با مردم در قالب طنز گفت وگو می کند.
 
این برنامه شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح از شبکه رادیویی تهران موج اف. ام ردیف 94 مگاهرتز پخش می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین