کد خبر: 121612079
تاریخ انتشار: سه شنبه 10 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » نشست هم اندیشی سینماگران ومسئولان سازمان دامپزشکی برگزارمی شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فردا دهم مرداد در محل سازمان دامپزشکی کشور

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس سینما و تئاتر «آرتنا»، این نشست با حضور فیلمسازان و سینماگران و مدیران و کارشناسان سازمان دامپزشکی به منظور تبادل نظر و هم اندیشی پیرامون بهره گیری از ظرفیت های سینما برای تبیین جایگاه و اهمیت امنیت غذایی و نقش حوزه دامپزشکی و گشایش افق همکاری پیش بینی شده است.
 
بر پایه این خبر، این نشست با حضور دکترمهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور، دبیر جشنواره و اعضای شورای راهبردی، محمدرضا اصلانی، ناصر باکیده، جابر قاسمعلی، حبیب احمدزاده، سیروس حسن‌پور، مهدی مسعودشاهی، خسرو دهقان، پریوش نظریه، عزیزالله حاجی مشهدی، رهبر قنبری، بهرام عظیمی، فرهاد ورهرام،آرش رصافی، حسن نقاشی، نیما عباس‌پور، معین کرم‌الدین، محمد صفورا، مسعود امینی، بابک بهداد، پژمان مظاهری‌پور، لقمان خالدی، سعادت رحیم‌زاده، طیبه فلکیان و ... برگزار می شود..
 
شایان ذکر است سازمان دامپزشکی کشور، با همکاری سازمان صدا و سیما به منظور تشویق و ترغیب هنرمندان ایران اسلامی، پرداختن به  نقش آن در زندگی فردی و اجتماعی، فرهنگ‌سازی مصرف بهینه، ارتقای سطح بینش و نگرش جامعه نسبت به ارزش مادی و معنوی و دستیابی به آثار فاخر تصویری در این زمینه برگزاری جشنواره فیلم و عکس بیطار را طراحی و برنامه ریزی کرده است. نخستین جشنواره فیلم و عکس بیطار 14 تا 17 مهر در تهران و همزمان در چند استان کشور برگزار می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین