کد خبر: 122000951
تاریخ انتشار: پنجشنبه 12 مرداد 1396
خانه » سایت های خبری » آرتنا » استقبال از موسیقی لُری و لَکی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
«عاشقانه های تال» تمدید شد

به گزارش چی 24 به نقل از آرتنا:

به گزارش سرویس موسیقی «آرتنا»، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق»، کنسرت گروه «تال» به خوانندگی فرج علیپور که قرار بود 25 مرداد 1396 در تالار وحدت تهران روی صحنه برود، به دلیل استقبال علاقه‌مندان به موسیقی لُری و لَکی، برای یک شب دیگر تمدید شد.
به این ترتیب کنسرت «عاشقانه‌های تال» 26 مرداد 1396 هم در تالار وحدت برگزار می‌شود.
گروه «تال» در کنسرت پیش‌رو آثار مشهوری مانند «شبانه» و «خوش اومای» را با تنظیمی جدید اجرا می‌کند. همچنین چند اثر جدید از ساخته‌های میلاد  علیپور و فرج علیپور در این کنسرت نواخته و خوانده می‌شوند.
گروه «تال» در این اجرا یاد و خاطره‌ی زنده‌یاد حمید ایزدپناه نویسنده، شاعر و پژوهشگر تاریخ موسیقی لرستان را زنده‌ می‌کند.
فرج علیپور (کمانچه و آواز)، مسلم علی پور (کمانچه و سرپرست گروه)، میلاد علی پور (تار و تنظیم کننده)، محمود نوذری(سنتور)، مریم خدابخش(عود)، مَهزاد خردمند(کمانچه آلتو)، محسن کیهان نژاد(سرنا)، وحید خسروی(دف و دهل) و ماهور زمانه پور(سازهای کوبه ای) اعضای گروه «تال» برای اجرای پیش رو هستند.
زهرا همتی تهیه کننده و احسان میرضیایی مدیر اجرایی این کنسرت هستند و موسسه «فروغ فلق» برگزاری کنسرت گروه «تال» را برعهده دارد.
کنسرت گروه «تال» 25 و 26 مرداد 1396 از ساعت 21:30 در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند بلیت‌های این کنسرت را از طریق سایت www.iranconcert.com تهیه کنند

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین