کد خبر: 126605761
تاریخ انتشار: شنبه 04 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » نتایج آزمون ورودی حوزه های علمیه خواهران اعلام شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: حجت الاسلام صالحی مدیر سنجش و پذیرش حوزه های علمیه خواهران از اعلام نتایج آزمون ورودی سطح ۲ و ۳ حوزه های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام صالحی با اعلام این خبر گفت: داوطلبان مقطع عمومی و عالی می‌توانند با کد رهگیری و یا بر اساس اطلاعات فردی که در اختیار دارند از طریق سایت پذیرش و یا با ارسال کدملي به شماره  30002144  نسبت به وضعیت پذیرش خود مطلع گردند.

وی افزود: امتیاز نهایی داوطلبان براساس مجموع امتیازات، ضرایب معدل و امتیاز مصاحبه محاسبه شده است و داوطلبان از بالاترین امتیاز براساس ظرفیت مدارس معرفی شده‌اند.

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران ادامه داد: پذیرفته‌شدگان موظفند طبق زمانبندی مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش (از تاریخ 4 الی 9 شهریور ماه)، جهت ثبت نام به مدارس علمیه محل پذیرش خود مراجعه کنند. عدم مراجعه پذیرفته شدگان جهت ثبت نام، در موعد مقرر به منزله انصراف از تحصیل تلقی شده  و با رعایت سایر مقررات، افراد واجد شرایط جایگزین خواهند شد.

وی در پایان اظهار داشت: پذیرفته شدگان مقطع عمومی باید تصوير و اصل مدرک سيکل يا اتمام دوره اول متوسطه، ديپلم يا بالاتر را با ذکر معدل‌کل يا تعهد به ارائه اصل مدرک حداکثر تا تاریخ 20 شهریور ماه سال جاری و همچنین پذیرفته‌شدگان در مقطع عالی باید تصوير و اصل مدرک سطح2 و یا کارشناسی خود را حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه سال جاری به مدرسه علمیه خود ارائه نمایند.

برای دریافت نتایج نهایی مقطع عمومی(سطح 2) کلیک کنید

برای دریافت نتایج نهایی مقطع عالی(سطح 3) کلیک کنید

انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین