کد خبر: 126621480
تاریخ انتشار: شنبه 04 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » گفت وگوی ادیان به جای نشست های تشریفاتی باید با کار رسانه ای تقویت شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب ضمن انتقاد از نشست های تشریفاتی گفت وگوی ادیان بر ضرورت انجام فعالیت های رسانه ای برای تقویت فرهنگ گفت وگو در جهان تاکید کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سیدابوالحسن نواب در جمع اعضای شورای جهانی کلیساها از تشریفاتی بودن گفت‌وگوهای میان ادیان و مذاهب در جهان انتقاد کرد و افزود: متاسفانه این گفت‌وگوها تنها در سطح مقامات و تشریفاتی برگزار می‌شود و تبلیغات رسانه ای و خبری خوبی درباره آن نیز انجام نمی‌گیرد تا مردم جهان از آن آگاه شده و به این رویکرد توجه کنند.

نواب همچنین با اشاره به جریان تروریسم در جهان افزود: این در حالی است که تروریست‌ها با پخش آثار ویدیویی به تبلیغ فعالیت‌های خود و جذب جوانان می‌پردازند.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب برهه زمانی کنونی را اوج فعالیت‌های تروریستی در جهان دانست و این وقایع را نشانه آغاز سرنگونی فواره بلند تروریسم خواند.

گفتنی است اعضای شورای جهانی کلیساها برای شرکت در نهمین دور گفت‌وگوی دینی ایران و شورای جهانی کلیساها به ایران آمده بودند که شامگاه سه‌شنبه 31 مرداد با صدور بیانیه ای در تهران، به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/ 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین