کد خبر: 126720541
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » فاز دوم ممیزی املاک منطقه یک قم آغاز شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: شهردار منطقه یک قم از آغاز فاز دوم ممیزی املاک در محله های سطح منطقه یک قم خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، مهدی اصفهانیان مقدم با بیان اینکه طرح ممیزی املاک جزء امور اساسی و زیربنایی در مدیریت شهری است، گفت: از مزایای اجرای این طرح می‌توان به ایجاد بستر مناسب در تسریع و تسهیل امور شهرداری، ثبت و نگهداری سوابق املاک، معابر و مشاغل در سیستم، امکان تهیه نمودارهای آماری مختلف، جستجوی املاک مالک مورد نظر و جانمایی موقعیت آن‌ها بر روی نقشه اعم از خصوصی و دولتی، دسترسی آسان به اطلاعات به روز از وضعیت موجود تمامی املاک ،معابر و مشاغل در سطح شهر، صدور و توزیع به موقع فیش‌های نوسازی در راستای درآمدهای پایدار و .... نام برد.

وی افزود: در فاز نخست ممیزی املاک ، محله‌های یک، دو، سه و هفت ممیزی شده و هم اکنون محله‌های 6، 8 و 9 در این طرح قرار دارند.

شهردار منطقه یک تصریح کرد: برنامه ریزی برای توسعه شهرها و توزیع و توسعه عادلانه خدمات شهری به امری تخصصی و پیچیده تبدیل شده است که بر مبنای اطلاعاتی وسیع و همه جانبه قابلیت اجرا دارد و در عصر حاضر مدیریت امور شهرها از نظر وسعت و کثرت جمعیت بدون دسترسی سریع به منابع اطلاعاتی دقیق و صحیح امکان پذیر نیست.

اصفهانیان مقدم از همکاری شهروندان در اجرای این طرح تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: همکاری و مشارکت شهروندان در اجرای پروژه‌های شهری یکی از ارکان رشد و توسعه هر شهر بوده و امیدواریم با این روحیه مجموعه مدیریت شهری را برای رسیدن به آرمان شهری مطلوب و در خور شان ساکنین، مجاورین و زائرین شهر کریمه اهل بیت(س) یاری کنند.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین