کد خبر: 126760940
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » قم در رتبه 5 اجرای پروژه «GNAF»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدیر کل پست استان قم با اشاره به اجرای پروژه «GNAF» گفت: ما در این پروژه تمام اطلاعات کد پستی را با نقشه ها منطبق کردیم و برای نخستین بار آدرس ها را به صورت ژئو کد در اختیار مردم قرار دادیم که در این مورد رتبه پنج را در سطح کشور به دست آوردیم.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، رحمان بیرانوند امروز در قم تاکید کرد: ملی شدن پروژه «GNAF» از جمله خدمت‌رسانی اداره پست به مردم است که یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: ما در این پروژه تمام اطلاعات کد پستی را با نقشه‌ها منطبق کردیم و برای نخستین بار آدرس‌ها را به صورت ژئو کد در اختیار مردم قرار دادیم که در این مورد رتبه پنج را در سطح کشور به دست آوردیم.

مدیرکل پست استان قم تاکید کرد: امروز تمام اماکنی که کد پستی 10 رقمی دارند، طول و عرض جغرافیای آنها منطبق بر کد پستی هستند و این امر بدون تلاش بی وقفه همکاران ما در اداره پست، میسر نمی‌شد.

وی در پایان سخنان خود عنوان کرد: ما تلاشمان بر این بوده اماکنی که دارای کد پستی 10 رقمی هستند را روی نقشه‌های سه سیلابی تطبیق دهیم که این نقشه‌ها طبق استاندارد ملی کشور هستند.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین