کد خبر: 126783364
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » فضای سبز پایانه مسافربری مرکزی قم توسعه می یابد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری از آغاز توسعه فضای سبز پایانه مرکزی قم خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نيوز، ابوالفضل مستقيمي با اشاره به آغاز توسعه فضاي سبز پايانه مركزي، اظهار كرد: توسعه فضاي سبز در پايانه مركزي اهميت و نقش بسيار تعيين كننده‌اي در بهبود فضاي محيطي و آسايش زائران دارد به طوري كه مي‌توانند از محيط مناسب بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان كرد: با توجه به ضرورت ايجاد محيط مناسب براي مسافران و زائران شهر كريمه اهل بيت(ع) و در راستاي توسعه و بهسازي محوطه پايانه مركزي توسعه فضاي سبز در پايانه مركزي در دستور كار قرار گرفت.

مستقیمی با بيان اينكه بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته در كميته شوراي اداري سازمان پايانه‌هاي مسافربري عمليات احداث و افزايش فضاي سبز محوطه پايانه مركزي آغاز شد، گفت: اين پروژه داراي مساحت هزار و 200 متر مربع است كه در پنج مرحله به پايان مي‌رسد.

وي عنوان كرد: برداشت آسفالت و خاك نامرغوب تا عمق يك متر با حجم هزار و 200 متر مكعب، خاكريزي خاك نباتي مرغوب به ارتقاع يك متر و حجم هزار و 200 متر مكعب از جمله مراحل پروژه توسعه فضاي سبز پايانه مركزي است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قم درختكاري و ايجاد فضاي سبز به مساحت هزار و 200 متر مربع، اجراي جدول سنگي به متراژ 300 متر مربع و اجراي لوله‌كشي و آبياري قطره‌اي را از ديگر مراحل توسعه فضاي سبز پايانه مركزي ذكر كرد.
 انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین