کد خبر: 126786272
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » نخستین بوستان اختصاصی بانوان در منطقه هشت احداث می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: شهردار منطقه هشت قم گفت: نخستین بوستان اختصاصی بانوان به نام بوستان پروانه در خیابان مسلم با هزینه 10 میلیارد ریال احداث می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، سیدعبداله سلیمانی یکی از برنامه‌های شاخص منطقه را تقویت زیرساخت‌های شهری برای بانوان عنوان و افزود: در صورتی که به خدمات اختصاصی بانوان در جامعه نگاه ویژه‌ شود، جایگاه خانواده در جامعه تقویت شده و می‌توان شاهد تقویت بنیان‌های اجتماعی بود.

وی از طراحي و احداث نخستين مجموعه فرهنگي و ورزشي در خيابان بصيرت با هزينه 100 ميليارد ريال خبر داد و افزود: پيش بيني و احداث نخستين بوستان اختصاصي بانوان به نام بوستان پروانه در خيابان مسلم با هزينه 10 ميليارد ريال از جمله فعالیت‌هایی است که به صورت اختصاصی برای بانوان در منطقه هشت پیش‌بینی شده است.

سلیمانی پيش‌بيني جانمايي نصب ست‌هاي ورزشي اختصاصي بانوان در بوستان‌ها و اجراي مسيرهاي تندرستي در برخي نقاط منتهي به بوستان‌ها را از ديگر اقدامات ویژه بانوان منطقه عنوان کرد و گفت: با توجه به سیاست کلی مدیریت شهری بر تقویت امکانات اختصاصی بانوان در منطقه هشت نیز بر همین مبنا برنامه‌ها و فعالیت‌ها با این رویکرد دنبال می شود تا شاهد آرامش و سلامت بانوان شهر و به تبع آن تقویت بنیان خانواده‌ها باشیم.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین