کد خبر: 126788271
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » اتمام بتن ریزی رمپ های F1 و F2 تقاطع غیر همسطح پیامبر اعظم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدیر کل نظارت بر امور عمرانی و ساختمانی شهرداری قم گفت: بتن ریزی رمپ های F1 و F2 که تامین مسیرهای دسترسی از بلوار حضرت خدیجه به سمت پیامبر اعظم و از پیامبر اعظم به سمت بلوار شهید کبیری به میزان حدود 2 هزار متر مکعب انجام شد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نيوز، عباس حلوايي‌زاده با اشاره به عمليات تكميل تقاطع غير همسطح بلوار حضرت خديجه با پيامبر اعظم اظهار كرد: قرارداد اين پروژه بين شهرداري قم به عنوان كارفرما و سازمان توسعه و عمران به عنوان پيمانكار منعقد شد.

وي خاطرنشان كرد: اين پروژه شامل محور اصلي از بلوار پيامبر اعظم به صورت زيرگذر است و با چهار رمپ غيرهمسطح تأمين دسترسي‌هاي تقاطع انجام خواهد شد.

مدير كل نظارت بر امور عمراني و ساختماني شهرداري قم با بيان اينكه زير گذر محور اصلي تقاطع در نيمه شعبان به بهره‌برداري رسيد گفت: از آن تاريخ تاكنون تمام عمليات تكميلي مانند ديواره‌سازي، حفاري، شمع‌بافي، بتن‌ريزي و احداث تابليه در حال اجرا است.

وي عنوان كرد: بتن‌ريزي رمپ‌هاي F1 و F2 كه تأمين مسيرهاي دسترسي از بلوار حضرت خديجه به سمت پيامبر اعظم و از پيامبر اعظم به سمت بلوار كبيري به میزان حدود 2 هزار متر مكعب در هفته گذشته انجام شد و پس از آن عمليات خاكبرداري و تكميلي زيرگذرها صورت مي‌گيرد.

حلوايي‌زاده يادآور شد: تا دو ماه آينده اين رمپ‌ها تكميل خواهد شد و به پيرو آن دو رمپ قرينه آن كه تأمين دسترسي‌هاي اتصال راستگرد بلوار كبيري به پيامبر اعظم و از پيامبر اعظم به بلوار حضرت خديجه را بر عهده دارند احداث خواهد شد.

وي با بيان اينكه مجموع عمليات عمراني اين تقاطع با اعتباري بالغ بر 40 ميليارد تومان تكميل و به بهره‌برداري مي‌رسد گفت: از جمله شاخصه‌هاي ويژه اين تقاطع اتصال رينگ سوم ترافيكي شهر از منطقه چهار به منطقه پنج خواهد بود.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین