کد خبر: 126794515
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » بازدید استاندار قم از پایگاه نمونه شهید مصطفی خمینی(ره)
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: فرمانده حوزه شهید ورزنده ناحیه امام حسین(ع) از بازدید استاندار، فرماندار و جمعی از مسوولان استان قم از روند فعالیت های پایگاه نمونه شهید مصطفی خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:
به گزارش قم نیوز، حسین متین امروز با اشاره به حضور سید مهدی صادقی استاندار و رضا سیار فرماندار قم در مسجد شهید سید مصطفی خمینی(ره) واقع در خیابان بسیج اظهار کرد: مسؤولان ارشد استان در این دیدار که به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت انجام شد به سوالات اهالی خیابان بسیج پاسخ دادند.

وی اضافه کرد: استاندار، فرماندار و دیگر مسؤولان استان قم در پایگاه نمونه کشوری شهید سید مصطفی خمینی(ره) حضور یافتند و از فعالیت‌های این پایگاه مقاومت بسیج بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند فعالیت حلقه‌های معرفتی صالحین قرار گرفتند.

فرمانده حوزه شهید ورزنده ناحیه امام حسین(ع) سپاه استان قم با بیان اینکه استاندار و فرماندار قم از عملکرد فعالیت بسیجیان پایگاه شهید سید مصطفی خمینی(ره) ابزار خرسندی و تقدیر کردند، مطرح کرد: مسؤولان ارشد استان در حاشیه بازدید از این پایگاه مقاومت بسیج یادداشت یادگاری نوشتند.

وی خاطرنشان کرد: پایگاه مقاومت بسیج شهید سید مصطفی خمینی(ره) یکی از مجموعه‌های فعال بسیج استان قم است که در سال ۸۹ در اجرای برنامه‌های صالحین موفق به کسب عنوان پایگاه نمونه و موفق کشوری، در سال 91 موفق به کسب عنوان پایگاه برتر و نمونه جشنواره مالک اشتر سازمان بسیج مستضعفین و در سال‌های ۹۲ و ۹۳ نیز به عنوان پایگاه برتر جشنواره مالک اشتر سپاه استان قم معرفی شده است.

انتهای پیام/ 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین