کد خبر: 126797543
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » ثبات دمای قم طی روزهای آتی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: دمای استان طی روزهای آتی تا روز سه شنبه ثابت است و پس از آن تا پایان هفته روند افزایش آرام دما را در قم شاهد خواهیم بود.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، محمد رضا قاضی امروز با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قم طی روزهای آینده اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد شدید و غبارآلود است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 40 تا 55 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به 17 درجه و 37 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان 17 درجه و 38 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره ‌‌کل هواشناسی استان قم افزود: فردا آب و هوای استان صاف در برخی از ساعات همراه با وزش باد است، در آن روز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای استان قم طی روزهای آتی اظهار کرد: دمای قم تا روز سه شنبه ثابت است و پس از آن تا پایان هفته روند افزایش آرام دما را در استان شاهد خواهیم بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای دوشنبه و سه شنبه در ساعات بعدازظهر در زاگرس مرکزی، شاهد افزایش ابر همراه با رگبار پراکنده و وزش باد خواهیم بود.

انتهای پیام/ 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین