کد خبر: 126974522
تاریخ انتشار: دوشنبه 06 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » نخستین مجمع جهانی تجارت الکترونیک برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: نخستین مجمع جهانی تجارت الکترونیک، با هدف کاوشی در آینده علم فن آوری در سطح ملی و بین المللی با محوریت توجه به ظرفیت های بالفعل و بالقوه برگزار می شود .

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، مدیر روابط عمومی مجمع جهانی تجارت الکترونیک با اعلام این خبر اظهار کرد: هزاره سوم، عصر طلایی و دگردیسی اقتصاد جهان است که تحولات شگرف در حوزه فن آوری‌های ارتباطی و  الکترونیکی را شاهد هستیم که خوشبختانه حوزه فعالیت این عرصه در کشور ما فراهم شده است و با رشد روزافزون استارت آپ‌ها و زودبازده بودن آن، این فرصت حیاتی برای کشور ما در رقابت با جهان بیش از پیش فراهم آورده است.

شهره ماهی صفت تصریح کرد: از آنجا که نقش تجارت الکترونیکی در مدیریت کسب و کار به سرعت از یک ابزار تجاری مفید به یک راهبرد تجاری سودآور تغییر یافته، توسعه راهبردهای موثر برای استفاده از مزیت‌های رقابتی برای موفقیت در این بازه زمانی امری ضروری است.

وی بیان کرد: در همین راستا نخستین مجمع جهانی تجارت الکترونیک فرصتی است که در آن مدیران، متخصصان  و کارآفرینان با آخرین رویکردهای علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف تجارت الکترونیک، کسب و کار و چالش‌های این  حوزه به طور کامل ملموس آشنا شده و با حضور در این رویداد حرفه‌ای و استفاده از تجربیات و دانش به روز و ارزشمند اساتید و چهره‌های موفق تجارت الکترونیک با تحولات جهانی همگام شوند.

مدیر روابط عمومی مجمع جهانی تجارت الکترونیک ادامه داد: نخستین مجمع جهانی تجارت الکترونیک، با حضور اساتید بین المللی مطرح در حوزه تجارت الکترونیک و بزرگان و خبرگان این حوزه، 28 مهر ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می‌شود.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین