کد خبر: 127012292
تاریخ انتشار: دوشنبه 06 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » اختصاص سه میلیارد تومان برای اجرای پروژه کف سازی محور تاریخی قم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: برای اجرای پروژه کف سازی در محور تاریخی شهر قم سه میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:
به گزارش قم نیوز، حسن صبوری ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح درمانگاه ایثار در جمع خبرنگاران با اشاره به مساحت این درمانگاه اظهار کرد: درمانگاه ایثار 800 مترمربع مساحت دارد و برای احداث این درمانگاه 870 میلیون تومان اعتبار صرف شد و درمانگاه در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قم قرار گرفت.

وی ادامه داد: همچنین امروز درمانگاه امام حسن عسکری(ع) در شهرک امام حسن(ع) با مساحت 800 مترمربع و اعتبار 870 میلیون تومان به بهره برداری رسید، کار احداث این درمانگاه حدود دو سال به طول انجامید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم افزود: مراسم کلنگ زنی درمانگاه امام علی النقی(ع) در حاشیه شهر قم امروز برگزار شد، احداث این پروژه با اعتبارات شرکت عمران و بهسازی شهری ایران است و امیدواریم که درمانگاه امام علی النقی(ع) در طول یک سال ساخته شود.

صبوری با اشاره به وضعیت بافت تاریخی شهر قم اظهار کرد: در این بافت یک محور تاریخی تعریف شده است که از بیت امام خمینی(ره) شروع می‌شود و پس از عبور از گذرخان، محله عشقلی، شاه حمزه و در نهایت به چهل اختران می‌رسد و کلنگ زنی پروژه کف‌سازی محور تاریخی شهر قم امروز انجام شد.

وی ادامه داد: مدت اجرای پروژه‌ کف سازی در محور تاریخی شهر قم سه ماهه است و برای این پروژه قطعات مختلف تعریف شده است، برای اجرای پروژه‌ کف سازی در محور تاریخی شهر قم سه میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان خاطرنشان کرد: با مشارکت شهرداری قم کف‌سازی و جداره سازی محور تاریخی شهر قم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین