کد خبر: 127136600
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » پاس قم صدرنشین لیگ آینده سازان کاراته ایران شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: تیم کاراته باشگاه پاس قم نخستین هفته رقابت های فصل جدید لیگ آینده سازان کاراته باشگاه های کشور را با صدرنشینی به پایان رساند.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، تیمی که سال گذشته توانست در جمع برترین‌های لیگ آینده‌سازان و همچنین لیگ جوانه کاراته پسران برای استان قم اعتبار کسب کند، با شروع قدرتمند خود در دوره جدید این پیکارها، بار دیگر چهره یک مدعی را از خود به نمایش گذاشت.

نخستین هفته رقابت‌های فصل جدید لیگ آینده‌سازان کاراته پسران باشگاه‌های کشور در حالی با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد که تیم‌های شرکت کننده در این دوره، ابتدا در چهار گروه مقدماتی با یکدیگر رقابت می‌کنند و در هفته نخست 10 مسابقه برگزار شد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون کاراته، میزبان پیکارهای هفته نخست بخش کومیته لیگ آینده‌سازان کاراته پسران ایران سالن شهید کبکانیان تهران بود و تیم‌های آکادمی نریمان، پاس قم، شهرداری شهر قدس و لبنیات ارژن شیراز در صدر جدول رده‌بندی چهار گروه جای گرفتند.

تیم کاراته باشگاه پاس قم که متشکل از مربیان و چهره‌های شاخص کاراته قم در این دوره از مسابقات حضور یافته، در نخستین مسابقه خود برابر تیم آکادمی نوری جنوب غرب به برتری قاطع 21 بر صفر دست یافت و با همین نتیجه در دومین مسابقه خود از سد تیم مدافعین حرم نجف‌آباد گذشت.

دیگر مسابقه این گروه را نیز مدافعین حرم نجف‌آباد با نتیجه 15 بر 6 به نارین صنعت آریا واگذار کرد و همین تیم یعنی نارین صنعت آریا در دومین مسابقه خود با حساب 12 بر 9 تیم آکادمی نوری جنوب غرب را شکست داد اما در این گروه تیم کاراته باشگاه پاس قم صدرنشین شد.

با پایان پیکارهای هفته نخست از فصل جدید لیگ آینده‌سازان کاراته قهرمانی پسران باشگاه‌های کشور، در گروه نخست تیم آکادمی نریمان در صدر قرار گرفت، در گروه سوم تیم شهرداری شهر قدس و در گروه چهارم تیم کاراته جوانان لبنیات ارژن شیراز صدرنشین شدند.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین