کد خبر: 127137940
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » آیت الله علوی گرگانی: رفتار عالمانه و زاهدانه آیت الله شاه آبادی سرلوحه زندگی مومنین است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: یکی از مراجع تقلید گفت: آیت الله شاه آبادی همچون چراغی فروزان در مسیر دین و تقوا خواهد ماند و راهنمایی ها و رفتار عالمانه و زاهدانه ایشان سرلوحه زندگی مومنین است.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، آیت‌الله سیدمحمد علی علوی گرگانی با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله روح الله شاه آبادی را تسلیت گفت.

در پیام این مرجع تقلید آمده است: خبر رحلت فقیه عالی مقام و پارسا حضرت آیت الله حاج شیخ روح الله شاه آبادی موجب تأثر و تألم اینجانب شد.

این عالم بزرگوار که در طول حیات پر برکت خود با تهذیب نفس و زهد و پارسایی راهنمای طلاب و جویندگان راه حقیقت بود، همچون چراغی فروزان در مسیر دین و تقوا خواهد ماند و راهنمایی‌ها و رفتار عالمانه و زاهدانه ایشان سرلوحه زندگی مؤمنین است.

در پایان این پیام آمده است: اینجانب این ضایعه مولمه را به محضر امام زمان علیه السلام و حوزات علمیه، مراجع عظام تقلید و بیت شریف آیت الله شاه آبادی تسلیت عرض کرده و علو درجات را برای آن عالم بزرگوار مسئلت می‌کنم.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین