کد خبر: 127155712
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » افتتاح 76 پروژه بخش کشاورزی با اعتبار 456 میلیارد ریال و اشتغالزایی 644 نفر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: 76 پروژه بخش کشاورزی با اعتبار 456 میلیارد ریال و اشتغالزایی 644 نفر طی مراسمی با حضور استاندار قم افتتاح شدند.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، سيد مهدي صادقي استاندار قم در اين مراسم طي سخناني با اشاره به اهميت بخش كشاورزي در تامين نياز غذايي مردم اظهار داشت: توجه به مطالبات كشاورزان و تلاش براي حل آنها در اولويت كاري دولت تدبير و اميد بوده است.

استاندار قم حاكميت تفكر اقتصاد مقاومتي در سازمان جهاد كشاورزي را مورد توجه قرار داد و افزود: بهره برداري از واحدهاي كشاورزي در راستاي تكميل زنجيره توليد در استان از نتايج اين نگاه و تفكر است.

صادقي با بيان اينكه تلاش براي تحقق اقتصاد مقاومتي وظيفه ي همه ي اقشار جامعه است ادامه داد: دستيابي به شاخص هاي تعيين شده در زمينه ي توليد و اشتغال نيازمند سرمايه گذاري كلان و البته تقويت اشتغال خرد است.

استاندار قم در ادامه با تاكيد بر بهره وري منابع آب در بخش كشاورزي، مسئله ي كاهش منابع آب استان را مورد توجه قرار داد و گفت: جلوگيري از تغيير اقليم و مقابله با ريزگردها نيازمند مشاركت عموم مردم است.

در اين مراسم 39 پروژه آب و خاك با اعتبار 138 ميليارد ريال، 4 پروژه در بخش صنايع با اعتبار 102 ميليارد ريال، 3 پروژه در بخش گياهي با اعتبار 132 ميليارد ريال، 19 پروژه در بخش شيلات با اعتبار 4 ميليارد ريال و 11 پروژه در بخش دام با اعتبار 78 ميلياررد ريال با اشتغالزايي 644 نفر به بهره برداري رسيدند.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین