کد خبر: 127168079
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » دمای قم به 38 درجه می رسد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: امروز حداقل و حداکثر دمای استان 15 درجه و 38 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای قم 15 درجه و 40 درجه خواهد بود.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، محمد رضا قاضی امروز با اشاره به وضعیت آب و هوای استان قم طی روزهای آینده اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم 15 درجه و 38 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان 15 درجه و 40 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره ‌‌کل هواشناسی استان قم افزود: فردا آب و هوای استان صاف در برخی از ساعات همراه با وزش باد است، در آن روز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای کشور طی روزهای آتی اظهار کرد: طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور، جوی آرام و پایدار حاکم خواهد بود، همچنین در این مدت روند افزایش نسبی دما در کشور پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: حداقل و حداکثر دمای استان قم در روز پنج شنبه 16 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره ‌‌کل هواشناسی استان قم افزود: در روز پنج شنبه آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است، در آن روز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

وی ادامه داد: در 24 ساعت گذشته گرم ترین و سردترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه جمکران با 37 درجه و شهر قم با 15 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم در طول 24 ساعت گذشته به ترتیب 15 درجه و 36 درجه بود.

انتهای پیام/ 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین