کد خبر: 127174947
تاریخ انتشار: سه شنبه 07 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مراجع تقلید دیدار می کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفری سه روزه به قم با تعدادی از مراجع تقلید وعلمای این شهر دیدار و گفت وگو می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، سید عباس صالحی که اولین روزهای تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تجربه می‌کند فردا چهارشنبه با سفر به قم ضمن دیدار با تعدادی از فعالان رسانه‌ای و ناشران و دست اندرکاران فرهنگی و حوزوی قم با مراجع تقلید و علمای این شهر دیدار و گفت‌وگو می‌کند.

دیدار با آیات عظام مکارم شیرازی، سبحانی، نوری همدانی، وحید خراسانی و صافی گلپایگانی از جمله برنامه‌های اعلام شده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در قم است.

همچنین دیدار با آیت الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری و آیت الله اعرافی از دیگر برنامه‌های صالحی در قم است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در بدو ورود به شهر قم در گلزار شهدای این شهر حضور می‌یابد و سپس برنامه‌های سفر سه‌ روزه خود را آغاز می‌کند.

بر اساس آنچه که اعلام شده صالحی در قم با تعدادی از حوزویان و فعالان عرصه نشر و همچنین برخی از فعالان فرهنگی و رسانه‌ای قم طی این سه روز دیدار می‌کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه جمعه در کنفرانس خبری حضور یافته و ضمن بیان نتایج سفر خود به قم به سؤالات خبرنگاران نیز پاسخ می‌دهد.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین