کد خبر: 127308030
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » راه اندازی رشته های جدید در مرکز علمی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی قم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدیر مرکز آموزش علمی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: رشته حسابداری سلامت به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی قم به شورای گسترش دانشگاه جامع علمی کابردی کشور ارائه و پس از تصویب برای نخستین بار در سطح کشور دانشجو می پذیرد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، ابوالقاسم سیار با اشاره به فعالیت این مرکز آموزشی گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی قم برای نخستین بار در استان قم از بین داوطلبان دارای مدرک کاردانی، در رشته‌های کارشناسی ناپیوسته تغذیه ورزشی، حسابداری سلامت، مهندسی تجهیزات پزشکی اتاق عمل و مدیریت سلامت-خانواده و مشاور تغذیه مادر و کودک دانشجو می‌پذیرد.

وی افزود: رشته‌های مذکور برای نخستین بار در سطح استان قم ارائه شده و با هدف افزایش مهارت و توانمندی متقاضیان با توجه به نیاز استان قم اجرایی خواهد شد.

سیار عنوان کرد: رشته حسابداری سلامت به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی قم به شورای گسترش دانشگاه جامع علمی کابردی کشور ارائه و پس از تصویب برای نخستین بار در سطح کشور دانشجو می‌پذیرد.

مدیر مرکز آموزش علمی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: رشته‌های مذکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته است و متقاضیان دارای مدرک کاردانی در تمام رشته‌ها مجاز به ادامه تحصیل هستند.

وی با اشاره به روند ثبت نام در این رشته‌ها گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا مراجعه حضوری به آدرس پردیسان، بلوار امام علی(ع)، میدان شهرداری، جنب آتش نشانی، مجتمع توحید، طبقه دوم، اقدام به ثبت نام نمایند.

سیار افزود: اطلاعات تکمیلی در دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای(ناپیوسته) نظام آموزشی مهارتی مهرماه1396 در سایت سازمان سنجش موجود است، همچنین دانشجویان می‌توانند با شماره 32625686 تماس حاصل کنند.

مدیر مرکز آموزش علمی کاربردی دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید کرد: با توجه به جدید بودن رشته‌های مذکور، از استان‌های همجوار و استان تهران نیز متقاضی شرکت در این دوره‌ها وجود دارد که اولویت پذیرش با داوطلبان بومی استان قم است.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین