کد خبر: 127312357
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » ضرورت جاری کردن سیره زندگی شهدا در میان مردم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: فرمانده سپاه استان قم با تاکید بر ضرورت جاری کردن سیره زندگی شهدا در میان مردم گفت: برنامه ها و امور مربوط به شهیدان از اهمیت بالایی برخوردار است و افرادی که قدم در این راه می گذارند باید شایستگی های لازم را داشته باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، غلامرضا احمدی در قم اظهار کرد: ما برای همه کارها به شهدا نیاز داریم و بایستی آداب شهدا را در زندگی دانشجویان جاری کنیم فرهنگ شهادت باید محیط دانشگاه‌ها جاری شود.

وی با اشاره به اینکه بعد از ولایت مهمترین هدف پیروی از راه شهدا است ادامه داد: شایسته نیست که در جامعه اسلامی و شهید پرور از راه شهدا فاصله گرفته شود.

فرمانده سپاه استان قم افزود: اساتید علاقمند به ترویج فرهنگ حماسه و ایثار باید بیشتر از گذشته در مورد شهدا و سبک زندگی آنان تفحص کنند و دانشجویان را با سیره زندگی شهدا آشنا کنند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای ستاد کنگره شهدای خراسان رضوی خاطرنشان کرد: باید به سخنان رهبر در خصوص چگونگی کمک گرفتن از سیره شهدا در انتخاب همسر، شکل گیری مراسم ازدواج، سبک زندگی و تکریم والدین بیشتر توجه کنیم.

احمدی خطاب به اساتید دانشگاه‌ها گفت: اعضای ستاد کنگره شهدای دانشجوی استان قم باید برای تبیین سیره عملی شهدا و همراه کردن همه گروه‌ها و تشکلات دانشجویی بدون هیچ هراسی وارد عمل شود.انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین