کد خبر: 127341285
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » محمد رضا خاتمی: مخالف اصلی رفع حصر خود روحانی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: گرچه ظاهرا حسام الدین آشنا به نوعی این اظهارات را تکذیب کرده ولی آنچه مشخص است هم برخی چهره های اعتدالی و هم اصلاح طلبان با متهم کردن یکدگیر اولا تلاش می کنند از به عهده گرفتن پیچیده کردن مساله حصر - درست تر این است که بگوییم خراب کردن موضوع- رهایی یابند و هم خود را پیگیر حل پرونده محصورین معرفی کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نيوز: در حالیکه برخی اخبار از اتفاقاتی جدید درباره حصر سران فتنه حکایت داشت، اعتصاب غذایی مهدی کروبی و فعالیت های برخی چهره های اصلاح طلب و ایجاد حواشی برای قضیه رفع حصر، این موضوع را دوباره پیچیده کرد و کار به جایی رسید که حتی مسئولین قوه قضاییه از آمادگی برای محاکمه سران فتنه نیز سخن می گویند.

در برخی از کانال های تلگرامی به نقل از حسام الدین آشنا آمده است که تاج زاده مسبب اصلی پیچیده شدن رفع حصر سران فتنه است و می خواهد از این طریق نان بخورد!

گرچه ظاهرا حسام الدین آشنا به نوعی این اظهارات را تکذیب کرده ولی آنچه مشخص است هم برخی چهره های اعتدالی و هم اصلاح طلبان با متهم کردن یکدگیر  تلاش می کنند از به عهده گرفتن پیچیده کردن مساله حصر - درست تر این است که بگوییم خراب کردن موضوع-  رهایی یابند و هم خود را پیگیر حل پرونده محصورین معرفی کنند.

این در حالیست که بر اساس شنیده های جدید خبرنگار جهان نيوز محمد رضا خاتمی نیز اخیرا گفته است: روحانی نمی‌خواهد داستان حصر حل شود نه اینکه نمی‌تواند. نان روحانی در حصر است و کدهای متعددی داریم که اگر حصر برداشته شود، روحانی به حاشیه می‌رود چون خودش هم سرمایه اجتماعی زیادی ندارد، با داستان حصر بازی می‌کند.

برادر رئیس دولت اصلاحات همچنین گفته است: روحانی یک­بار به این طرف و یک­بار دیگر به آن طرف می‌زند. من معتقدم مخالف اصلی رفع حصر خود روحانی است؛ باید شفاف و صریح نمایندگانی اعزام شوند و با خود روحانی صحبت کنند و صورتجلسه شود و یک حرف واحد از او بگیرند.چهار سال است درباره­ اش صحبت می کند؛ اگر می خواست اقدامی کند انجام می داد ولی ایشان یک قدم و حتی یک جلسه در شورای عالی امنیت ملی مطرح نکرده است.
 
خاتمی تصریح کرده است: ما باید تکلیف­مان را با خود روحانی مشخص کنیم. پیشنهاد من این است که یک تیم صریح و شفاف بروند و از طرف کل جامعه اصلاحات با آقای روحانی صحبت کنند و بعد هم به افکار عمومی اعلام کنیم روحانی قول داد یا نداد؛ بازه زمانی تعیین کرد یا تعیین نکرد.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین