کد خبر: 127349149
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » امکان ایجاد 28 هزار فرصت شغلی در جایگاه های سوخت کشور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدیر مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت کشور گفت: اگر در هر جایگاه چهار نفر با کاربری ساده مانند کارواش، اتاق روغن و... ایجاد شود 28 هزار شغل در کمتر از یک سال به وجود می آید البته این امر به حمایت و درایت نیاز دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، علی منشی پیش از ظهر امروز در دیدار آیت‌الله مکارم شیرازی اظهار کرد: مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی جایگاه‌های سوخت کشور ایجاد شده که تحول اساسی و ریشه‌ای در حوزه جایگاه‌داران کل کشور است.

وی خاطرنشان کرد: به این وسیله فعالیت‌های مطالعاتی میدانی، علمی و عملیاتی و پیوند با دانشگاه های کشور انجام شده است.

مدیر مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی جایگاه‌های سوخت کشور با بیان اینکه مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی دانش‌بنیان است گفت: وزیر طرحی به عنوان برندینگ جایگاه‌ها داده که در صورت اجرا رانت ایجاد می‌شود.

وی به ظرفیت اشتغال جایگاه‌های سوخت اشاره کرد و افزود: اگر در هر جایگاه چهار نفر با کاربری ساده مانند کارواش، اتاق روغن و... ایجاد شود 28 هزار شغل در کمتر از یک سال به وجود می‌آید البته این امر به حمایت و درایت نیاز دارد.

منشی عنوان کرد: اکنون بزرگترین دغدغه جوانان در زمینه بحث اشتغال‌زایی است و نخستین مسئله این است که جایگاه‌دار تنها از طریق فروش بنزین درآمد نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه الگوی اصل 44 و واگذاری بخش خصوصی نخستین مجموعه هستیم که عملیاتی کار می‌کنیم.

مدیر مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی جایگاه‌های سوخت کشور با اشاره به بحث تبخیر بنزین گفت: به دلیل آنکه ظرفیت مخازن به اندازه‌ای نیست که بنزین در آنها بماند تا به شکل مایع در آید به صورت داغ به جایگاه‌ها عرضه می‌شود و تبخیر بالا بوده و جریمه کسری به جایگاه‌دار می‌دهد که این امر مشکلاتی را به وجود می‌آورد.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین