کد خبر: 127371905
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » ایمن سازی تمام آبنماهای منطقه چهار شهرداری قم تا پایان سال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: ۷۵ بوستان از ۸۷ بوستان منطقه چهار ایمن شده و تا پایان سال تمامی بوستان های منطقه چهار ایمن سازی می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، پیام جوادیان با اشاره به روند ایمن‌سازی بوستان‌های منطقه چهار شهرداری قم، اظهار کرد: ایمن سازی سیستم روشنایی فعلی بوستان علوی مراحل پایانی را طی می‌کند و در چند ماه آینده سیستم روشنایی تغییر و طرح جدید آن اجرا می‌شود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر اینکه مشکل ایمنی ۱۲ بوستان باقی مانده در این منطقه هم جزئی است، خاطرنشان کرد: ۱۰ آبنمای این منطقه شامل دو آبنما در بوستان علوی، دو آبنما در میدان مفید، یک آبنما در فلکه زنبیل آباد و یک آبنما در میدان سالاریه و چهار آبنمای کوچک در بلوار زائر است که ایمن‌سازی آنها در دستور کار سازمان قرار دارد.
جوادیان با بیان اینکه پنج آبنما شامل سه آبنما در بلوار زائر به دلیل احتمال سیلاب‌ها در این مسیر به احتمال زیاد برداشته می‌شود، گفت: دو آبنما در میدان مفید نیز وجود دارد که این پنج آبنما هنوز ایمن نشده و تکلیف آن تا پایان سال مشخص می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه عمده نقاط خطرساز در شهر قم در بوستان‌ها ایمن شده و شهروندان با آرامش خیال می‌توانند از خدمات عمومی در آنها استفاده کنند، افزود: پروژه‌ ایمن‌سازی و استانداردسازی بوستان‌های شهر از اوایل سال 95 در شهر قم آغاز شده و به احتمال زیاد تا پایان امسال به طور کامل تکمیل خواهد شد.
انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین