کد خبر: 127411364
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان قمی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم بر ضرورت تسریع و تسهیل در پرداخت تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان استان تاکید شد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ظهر امروز با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم برگزار شد.

محمود سیجانی معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در ابتدای این جلسه با اشاره به امکان پرداخت تسهیلات به واحدهای صنفی اظهار کرد: با عنایت به بخشنامه بانک مرکزی، بانک‌های عامل استان تامین مالی واحدهای صنفی، تولیدی، توزیعی و خدماتی به خصوص فرش دستباف را مورد توجه قرار بدهند.

سید صدرالدین موسوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم نیز در ادامه این جلسه گفت: از ابتدای سال تاکنون 121 واحد تولیدی استان برای دریافت تسهیلات به مبلغ 256 میلیارد تومان در قالب طرح رونق تولید به بانک‌ها معرفی شدند، از این میان 90 مورد از تسهیلات مربوط به سرمایه در گردش، 20 مورد مربوط به سرمایه ثابت و 11 مورد مربوط به بازسازی و نوسازی بود.

محمدرضا خانی مدیر بانک کشاورزی استان قم در پایان این جلسه خاطرنشان کرد: سه مورد برای پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی قم در قالب طرح رونق تولید به بانک کشاورزی استان معرفی شده است، این بانک علاوه بر طرح‌های صنعتی به طرح‌های معرفی شده توسط سازمان جهاد کشاورزی تسهیلات پرداخت می‌کند.

انتهای پیام/ 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین