کد خبر: 127527384
تاریخ انتشار: پنجشنبه 09 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » بخشی از جامعه با مشکلات معیشتی روبه رو هستند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: می دانیم که قشری از جامعه در معیشت خود با مشکلاتی مواجه اند و برای برطرف کردن این مشکل، لازم است که رونق اقتصادی در کشور ایجاد شده و مشکل بیکاری جوانان به خوبی برطرف شود.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، محمود واعظی عصر چهارشنبه در دیدار با آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با ذکر این مطلب که  امیدواریم دولت دوازدهم مورد رضایت امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب و مردم قرار داشته باشد، گفت: نقاط ضعف و قوت دولت یازدهم احصاء شده و به دنبال برطرف کردن نقاط ضعف و تبدیل  آن‌ها به نقاط قوت هستیم.

وی افزود: در دولت یازدهم در برخی امور موفقیت‌های خوبی داشتیم، اما در برخی نقاط نیز باید بهتر کار کنیم؛ بحمدالله در دولت یازدهم با کمک همه نهادهای امنیتی و نظامی، قوه قضاییه، مجلس شورای اسلامی و همه دلسوزان موفق شدیم که فضای آرام‌تری را در کشور ایجاد کنیم و این مساله با توجه به شرایط منطقه باید در نظر گرفته شود.

رئیس دفتر رئیس جمهور بیان کرد: مساله اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات اقتصادی مردم از مهم‌ترین دغدغه‌های رهبر انقلاب، مراجع عظام و دولت مردان است.

وی گفت: می‌دانیم که قشری از جامعه در معیشت خود با مشکلاتی مواجه‌اند و برای برطرف کردن این مشکل، لازم است که رونق اقتصادی در کشور ایجاد شده و مشکل بیکاری جوانان به خوبی برطرف شود.

واعظی یادآورشد: اولویت دولت دوازدهم رفع مشکلات معیشتی مردم است؛همه ظرفیت‌ها و امکانات در کشورمان باید در راستای برطرف کردن مشکلات اقتصادی بوده و هنر ما باید این باشد که پس از انتخابات، رقابت‌ها را به رفاقت‌ تبدیل کنیم و با حضور و مشارکت سه قوه و همه افراد متخصص و دلسوز مشکلات را کاهش دهیم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری بیان کرد: به طور قطع دولت نیازمند دعای خیر و رهنمودهای ارزشمند علما و مراجع عظام تقلید است تا گام‌های موثری را در راستای پیشرفت و رونق اقتصادی در کشور برداشته شود و بدانیم که موفقیت دولت، موفقیت نظام اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین