کد خبر: 127528073
تاریخ انتشار: پنجشنبه 09 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » مقام سوم تنیسور قم در مسابقات بین المللی پیشکسوتان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: دبیر هیات تنیس استان قم از موفقیت تنیسور پیشکسوت قم در کسب مقام سوم رقابت های بین المللی تنیس پیشکسوتان خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، سیدمقتدا خاتمی در قم، اظهار کرد: کاظم افشاری به نمایندگی از تنیس قم در مسابقات بین‌المللی رده سنی پیشکسوتان به میدان رفت و با تجربیات ارزنده‌ای که از فعالیت در این رشته دارد عنوان ارزشمند سومی را به ارمغان آورد.

وی با بیان اینکه رقابت‌های بین‌المللی تنیس پیشکسوتان در سطح بالا و با حضور چهره‌های شاخص این رشته برگزار شد، عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده از سوی فدراسیون تنیس، تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات به میزبانی زمین‌های تنیس مجموعه ورزشی آزادی تهران با یکدیگر رقابت کردند.

دبیر هیأت‌ تنیس استان قم با بیان اینکه مسابقات در دو بخش انفرادی و دو نفره برگزار شد، اضافه کرد: تنیسورهای حاضر در این مسابقات برای کسب عناوین برتر رده‌های سنی بالای 35 سال، 40 سال، 45 سال، 50 سال و 60 سال با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه کاظم افشاری به نمایندگی از تنیسورهای قم در پیکارهای رده سنی بالای 40 سال به میدان رفت، خاطرنشان کرد: در رده‌بندی نهایی رقابت‌های این رده سنی محمد کارآور با کسب برتری مقابل تمام حریفان خود موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

خاتمی خاطرنشان کرد: عبدالله محمدپور با شکست در دیدار نهایی برابر کارآور به مقام نیاب‌قهرمانی دست یافت و کاظم افشاری از قم به همراه امید افشار جایگاه سوم را به صورت مشترک به خود اختصاص دادند تا در مراسم پایانی با حضور مسوولان برگزار کننده مورد تجلیل قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها مجموعا به مدت چهار روز به انجام رسید و سرداوری آن بر عهده امین مهدویان داور نشان سفید کشورمان بود، در پایان اظهار کرد: تنیس قم هم اکنون در تمام رده‌های سنی دارای ورزشکاران بسیار توانمندی است و با توجه به سرمایه‌گذاری انجام شده در رده‌های سنی پایه، برای تمام اعزام‌ها نفرات آماده‌ای در اختیار داریم.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین