کد خبر: 127534706
تاریخ انتشار: پنجشنبه 09 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » صرفه جویی 180 میلیون متر مکعب آب طی دو سال
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: استاندار قم با اشاره به اینکه با تغییر الگوی کشت و آبیاری مکانیزه طی دو سال گذشته 180 میلیون متر مکعب صرفه جویی آب رقم زده شده است، گفت: در حوزه تولید محصولات کشاورزی از 700 هزار تن به 750 هزار تن رسیده ایم.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، سید مهدی صادقی پیش از ظهر امروز در چهارمین نشست شورای اداری استان قم که به مناسبت هفته دولت در تالار معصومیه برگزار شد، ضمن تشکر از اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: اکنون کابینه دولت استقرار یافته و در هفته دولت برنامه‌های خود را دنبال می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه هم‌افزایی و همدلی مدیران و مسؤولان سبب پیشرفت در کارها شده است، اضافه کرد: با وجود مشکلات مختلف توانسته‌ایم با صفا و صمیمت کارهای خود را دنبال کنیم.

استاندار قم با بیان اینکه در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز با تعامل و همدلی برای رسیدن به بسترهای مورد نظر گام برداشته‌ایم، تصریح کرد: با تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی و دبیرخانه مورد نظر توانسته‌ایم به نتایج مطلوبی برسیم اما زوایای اقتصاد مقاومتی باید در میان آحاد مردم نفوذ کند تا همگان نیز به این نتیجه برسند که با استفاده از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌توانیم مشکلات را رفع کنیم.

وی با اشاره به اینکه با تغییر الگوی کشت و آبیاری مکانیزه طی دو سال گذشته 180 میلیون متر مکعب صرفه‌جویی آب رقم زده شده است، خاطرنشان کرد: در حوزه تولید محصولات کشاورزی از 700 هزار تن به 750 هزار تن رسیده‌ایم.

صادقی یادآور شد: شهر کریمه اهل بیت(س) کارکردهای خاص خود دارد که امیدواریم با اولویت‌های برنامه‌ای دولت دوازدهم بتوانیم شاهد غنی شدن این کارکردها و گسترش آنها در ابعاد مختلف باشیم.

وی از تکمیل پروژه‌های عمرانی در حوزه سلامت و رسیدن به پیشرفت‌های مطلوب در این حوزه یاد کرد و گفت: نقش خیرین در ادامه روند مطلوب در حوزه سلامت تاثیرگذار است.

استاندار قم با تاکید بر اینکه مردم در عرصه‌های مختلف مشارکت کشور تاثیرگذار هستند، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت مردمی که در صحنه‌های مختلف حضور دارند، برای رسیدن به اهداف مورد نظر استفاده کنیم.

انتهای پیام / 136

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین