کد خبر: 127571726
تاریخ انتشار: پنجشنبه 09 شهريور 1396
خانه » سایت های خبری » قم نیوز » تجلیل از مدیرکل منابع انسانی شهرداری قم به عنوان نماینده کارمندان نمونه سال 95
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

قم نیوز: در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیرکل امور اداری و منابع انسانی شهرداری قم به عنوان نماینده کارمندان سال 95 تجلیل شد.

به گزارش چی 24 به نقل از قم نیوز:به گزارش قم نیوز، جلسه شورای اداری استان قم و افتتاحیه 204 پروژه عمرانی، صنعتی، کشاورزی و خدماتی با اعتبار 4 هزار و 510 میلیارد ریال پیش از ظهر امروز در تالار معصومیه فرمانداری قم با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

سیدعلی بیگدلی مدیرکل امور اداری و منابع انسانی شهرداری قم در این مراسم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده کارمندان سال 95 استان انتخاب و از وی تجلیل شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم با اشاره به اینکه بنده نماینده قم در کابینه دولت هستم، مطرح کرد: قم به عنوان پایگاه تاریخی تشیع و اهل بیت(ع) مطرح است به همین علت یک جایگاه اختصاصی برای قم ایجاد شده است که هیچ جایی همانند این شهر با محبت و معارف اهل بیت(ع) همراه نیست.

صالحی از قم به عنوان شهر انقلاب اسلامی نام برد و تصریح کرد: اگر در مورد اشخاص نام انقلاب با امام خمینی(ره) شناخته می‌شود نام انقلاب از نظر مکانی نیز با قم شناخته می‌شود؛ قم با یاد و تحرکات انقلاب همراه بوده و هست؛ با این تصویر از قم به عنوان یک استان با یک فضای جمعیتی محدود صحبت نمی‌کنیم بلکه از یک مجموعه‌ای صحبت می‌کنیم که با انقلاب گره خورده است.

وی با بیان اینکه در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی برای مشاهده کارنامه انقلاب به قم نگاه می‌شود، گفت: قم به عنوان شهر دین، حوزه، روحانیت و پایگاه مرجعیت طی 100 سال اخیر به مرکز اصلی ترویج آموزه‌های دینی در جهان تشیع تبدیل شده است، این ویژگی‌ها تفسیری از شهر قم را ارائه می‌دهد که این تفسیر انتظارات بسیاری را نیز به دنبال دارد.

همچنین آقایان مرتضی عزتی، عبدالحمید وکیلی قاهانی، ابوالفضل مستقیمی، رضا رحیمی، مهدی اصفهانیان مقدم، علی اصغر رنگرز جدی، محسن صادقی امینی، رضا خانه زاد یزدی، ابوالفضل مهدی نیا، عباس ذاکری رئوف، سید مهدی حسینی، حسین زند، مهدی فلاحی نژاد و علی اکبر رحیمی همزمان با هفته دولت به عنوان کارمندان نمونه شهرداری قم معرفی شدند.
 انتهای پیام / 137

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین